רעייתו של גדעון סער תגיש את מהדורת החדשות בתאגיד

גאולה אבן-סער, תגיש את מהדורת החדשות המרכזית בתאגיד השידור הישראלי. {ביבי יתעצבן}

את זה ביבי לא יאהב:  בן-סער, עיתונאית התאגיד שהגישה בעבר את ״מבט לחדשות״ בערוץ הראשון , ״יומן״, תוכנית הראיונות ״ערב חדש״ בטלוויזיה החינוכית, אבן-סער , עובדת רשות השידור, חתמה  על חוזה עם התאגיד בנובמבר האחרון.אבן סער היא רעייתו שלא גדעון סער יריבו הפוליטי הגדול ביותר של ראש הממשלה.

אבן-סער אמרה בתגובה: ״תמיד האמנתי בשידור ציבורי וברשות השידור עשיתי דרך מקצועית ארוכה. אני מודה להנהלת התאגיד על האמון ושמחה לקבל על עצמי את האתגר להוביל שידור ציבורי איכותי, מקצועי ובלתי תלוי״

ברוך שי, מנהל חטיבת החדשות, כאן מסר: ״גאולה מהמגישות המנוסות, המוערכות והמקצועיות בישראל תהווה נדבך מרכזי בבניית מערכת החדשות החזקה, העצמאית וההישגית של תאגיד השידור הציבורי. אני שמח שנענתה לבקשתינו להוביל את המהדורה המרכזית"

 

כאן בהקמה – תאגיד השידור הישראלי נולד ב-2015 (כתוצאה מחקיקה ב-2014), ומוקם בימים אלו במטרה לספק שידור ציבורי, חדשני, מקצועי ומגוון הנותן ביטוי לכלל הדעות והזרמים בחברה הישראלית. כאן, תאגיד השידור הישראלי, עתיד לעלות לאוויר באפריל 2017 והוא יכלול שידורי טלוויזיה (ערוץ בשפה העברית וערוץ בשפה הערבית) שיתבצעו ממערכות ואולפני התאגיד בירושלים, מודיעין, תל-אביב, חיפה ובאר-שבע, 8 ערוצי רדיו (בשלב הראשון) ומערכת דיגיטל ליצירת תוכן ולהפצת השידורים באתרים, באפליקציות וברשתות החברתיות. יצוין כי מערך הדיגיטל פעיל מזה מספר חודשים בהצלחה רבה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.