רעייתו של הרב ברלנד שוברת שתיקה (וידאו)

הרבנית תהילה ברלנד מדברת לראשונה , בראיון לחדשות 2 היא מסרבת להאמין שבעלה אכן תקף נשים,"כולנו מחכים לו בהקדם שיחזור הביתה", אמרה. צפו בראיון {"בקשת הסליחה מבוימת" }

18 חודשי מאסר נגזרו היום על הרב אליעזר ברלנד בגין מעשים חמורים, העונש אמור לחתום את הפרשה שנמשכת כבר 4 שנים.

הרב ברלנד עצמו הביע חרטה באולם ובפרקליטות ציינו בסיפוק את העובדה שאחרי מצוד חובק עולם – מי שניצל את מעמדו לפגיעה בנשים ייכלא מאחורי סורג ובריח גם בגיל 79.

כעת, רעייתו, הרבנית תהילה ברלנד מדברת לראשונה לחדשות 2 ומסרבת להאמין שבעלה אכן תקף נשים" כולנו מחכים לו בהקדם שיחזור הביתה", אמרה, "אף פעם לא עסקתי בנושאים הללו, לא דיברתי איתו בחיים על התקיפות, אנחנו לא אמורים לתקוף אותו, אני לא מודה על מה שאני לא צריכה להודות"

"מי יודע אם בקשת הסליחה לא הייתה מבוימת? על מה הוא מבקש סליחה? אולי זה תכסיס כדי להקדים את השחרור. אני בכלל לא נמצאת במקום הזה. אולי הסליחה הייתה לשמה כדי לצאת אבל לא כהודאה. בשבילי הוא משהו מעבר", סיכמה הרבנית.

חיה ויצהנדלר נכדתו של הרב ברלנד גם היא מטילה ספק בהאשמות, "אני מכירה את הרב ברלנד כבר שנים, אני לא מאמינה לכל הסיפורים הללו, הוא לא מסוגל לעשות את זה".

לאחר שנים  של נדודים, פרשת הרב ברלנד עומדת להסתיים, גם קבוצת הווטסאפ של דוברות הרב ברלנד שעידכנה את העיתונאים נסגרה הערב. בעוד חודשים ספורים הוא ישוב לביתו, המקורבים מבטיחים נקמה בעיתונאים שהשחירו את פניו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.