רעננה וחגיגית: כיצד לשמור על מראה הפאה?

עונת החגים, זהו זמן בו נשים נמצאות בהתניידות רבה כל העת. בנסיעות, בטיולים, במטבח, וכמובן, במקומות הנופש. כולנו יודעות כי עבור טיול, יש להצטייד בשתייה, בקרם לחות מתאים ובכובע שמש, אך רבות שוכחות, כי גם הפאה צריכה תחזוק ובמיוחד בעונה זו של השנה.

לנשים רבות, נגרמת עוגמת נפש והפסד כספי, מחוסר מודעות לדרך הנכונה בטיפול ובשמירת הפאה. בכדי לשמור על מראה בריא של השיער, הפאנית נחמי ארנברג, מסלון הפאות 'רמדה' בירושלים, מעניקה לכן טיפים, כיצד לשמור על הפאה, בכל מצב ופעילות, בדרכים, בנסיעות וטיולים ובשגרה.

1. הלחות היא הגורם המזיק ביותר לפאה, יש להימנע מללכת עם הפאה לבריכה, לים, או למקומות לחים אחרים. בנוסף ללחות, בים ישנה גם מליחות חול ולכלוך אשר נכנסים ונדבקים לפאה וגורמים נזק לשיער.

2. יש להרחיק את הפאה מכל סוג של עשן, להיזהר שלא להתקרב למנגל על האש, או בכל ימות השנה, מאדי הבישול במטבח הביתי. העשן בשילוב החום גורמים לריח רע לפאה.

3.את הפיאה יש לאחסן בשקית ניילון לאחר יום לבישה, ובדרכים.

4. רצוי להימנע מטיולים או פעילות גופנית מואצת עם פאה. רצוי לרכוש פאה זולה ולהקצות אותה לפעילויות ושאר אתגרים.

5. אחרי כל טיול או אירוע אחר היוצר לכלוך, חובה לחפוף את הפאה ולתחזק אותה בהתאם.

6. רצוי להקפיד ולהביא את הפאה לחפיפה אחת לחודש.

טיפ נוסף לבחירתכן: האם חשבתן על "פאת גיבוי"? מומלץ לרכוש פאה נוספת במחיר מוזל יותר, כגון: פאת סרט, שתשמש אותך ליציאות עם הילדים, לבריכה או למקומות חמים ולחים.

אז אם חשבת על פיאה חדשה, או נוספת, סלון הפאות של נחמי ארנברג ברמדה שבירושלים, זוהי הכתובת. תמצאי שם מבחר גדול של דגמי פאות, וקשת רחבה של איכויות שונות בסוגי השיער: פאות קאסטם, פאות משיער טבעי. פאות מעוצבות בדגמים חדישים המתאימים לנשים צעירות ולמבוגרות, והמתאימות לתקציב שלך. הכל, כמובן, נעשה בהתאמה אישית מקצועית הכוללת עיצוב ותספורת לפי טעם הלקוחה. במקום תוכלי למצוא מגוון שירותים הכוללים:
פאות-חפיפה ופן, מכירת פאות, תספורת לפאה, עיצוב פאה וצביעת פאה.

תתחדשי!

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למעוניינים לקרוא עוד ולהרחיב את ידיעותיהם, הנה לינק:

  peanochrit.wordpress.com/about/

  קראתי בעצמי ונהניתי מאוד, ואני שמח לשתף אתכם.

  יעקב |
  הגב
 2. ועוד לכן גבירותיי היקרות ניתן לבצע החלקה בפאה שחוקה וגוונים , במכון פריז ניו יצאו בליין חדש של גוונים בצבעי חקי וירוק זוהר כמו כן יש קשתות עם תוספת של אוזני שפן לבחירתכן בצבעים בורדו ורוד זוהר וסגול, ניתן לבצע הזמנה של תוספות לפאה כגון נוצות אקססוריז בגווני תכלת וטורקיז בתוספת פייטים זהובים או בצורת דוקרנים, כל הרוכשת מ10000 ש"ח ומעלה מטפחת ראש מעוצבת מתנה, חחחח

  סטייליסטית |
  הגב
  • שיקצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב