ר"ע אשדוד יחיאל לסרי בביקורו במיון "טרם" בעיר: "התרשמתי מאוד" – סיקור ותמונות

שמם הטוב של מיוני "טרם" תפסו להם שם של הערצה בקרב רבבות המבקרים, גם באשדוד הגיע ראש העירייה ד"ר יחיאל לסרי לבנין המיון של "טרם" הממוקם בעיר, וביקש לראות מקרוב אחר הפעילות הנעשית במיון 'טרם' בעיר, לביקורו התלוו מנהלת מחלקת הבריאות בעירייה הגב' אילנה שמלה ללום וראש מינהל הרווחה הגב' רונית צור.

מנהלי "טרם הסבירו לפמליא הנכבדה על היתרונות הגדולים במרכזי המיון של "טרם" שמביאים רפואה מיידית לאלפי תושבי העיר בלי שיזדקקו לעמוד שעות ארוכות במיוני בתי החולים

ראש העיר לסרי הביע הערכה מיוחדת לפעילות של טרם: "העיר אשדוד שיוועה זמן רב למקום אשר בו ניתן יהיה לקבל את שירותי הרפואה הדחופה במהירות ובמקצועיות ואני בהחלט מתרשם שבמיון 'טרם' משלבים היטב את המצוינות בשים דגש על שירות מהיר".

יצויין כיל'טרם' ישנם הסדרים עם רוב קופות החולים כאשר מהלקוח נדרשת השתתפות עצמית שנעה בין 0-79 ₪, בהתאם לקופה בה הוא חבר.

מאות אלפי מטופלים כבר ביקרו במיוני "טרם" וזכו לקבל מהצוות המסור שירותים מגוונים בידי בכירי אנשי המקצוע הרפואיים כאשר במיון מעטפת רחבה של שירותי מעבדה, רנטגן והדמיה, לצד טיפולים מגוונים הניתנים בידי רופאים בכירים.

צפו בתמונות מהביקור
תמונות באדיבות המצלם
לסרי צילם ביכלר 1

לסרי אשדוד צילם ביכלר

לסרי צילם ביכלר

לסרי מאת ביכלר ראש עיריה אשדוד טרם

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.