ר"ע בית שמש: "לא נשכח ולא נסלח לשופטת" (הקלטה)

ראש העיר בית שמש משה אבוטבול סב התינוק שנפטר בראיונות עצובים הערב לתחנות הרדיו החרדיות 'קול ברמה' ו'קול חי', "דיברתי עם השופטת מעומק הלב והיא הזדהתה עם הדברים אך פסקה הפוך בדיוק. הייתי מצפה שתפסוק הפוך, זה ממש מכעיס". האזינו לראיונות המלאים {בג"צ הכריע נתיחה נקודתית}

בבית המשפט העליון הסתיים הדיון בעניין התינוק נכד ראש עיריית בית שמש. לאחר דיון של למעלה משלוש שעות החליטו שופטי בגץ כי גופת התינוק תנותח נקודתית.

בדיון נכח הרופא המשפטי שקיבל הוראות ברורות לביצוע הנתיחה והתחייב שהיא תהיה ממש מזערית.

בגץ ביקש שהכל יתבצע מידי בפיקוח של הרב רוזה והגופה תשוחרר עוד הלילה.

ראש עיריית בית שמש, משה אבוטבול, שההחלטה לשלוח את גופת נכדו לנתיחה עוררה זעם בקרב החרדים, טען כי למשטרה כלים נוספים לבצע את בדיקות נסיבות מותו. "מדובר מבחינת ההלכה שגוף של יהודי הוא כמו ספר תורה וברגע שלוקחים וחותכים את ספר התורה כך כשפוצעים אדם אחרי מותו", הוא טען בשיחה עם חדשות 10. "לפצוע תינוק לאחר מותו ועשרה ימים שבהם נאבק על חייו, על זה יהיה לנו קשה לסלוח".

ראש העיר ב"ש סב התינוק שנפטר לקול ברמה: למדתי שיעור באמונה מביתי וחתני, בעז"ה ימשיכו עם המשפחה הלאה. מודה לכל מי שהתפלל וקיבל על עצמו קבלות בשביל נכדי ז"ל.

ראש העיר בית שמש משה אבוטבול סב התינוק שנפטר בראיון הערב (ה') למהדורה המרכזית עם משה גלסנר ב'קול ברמה': דיברתי עם השופטת מעומק הלב והיא הזדהתה עם הדברים אך פסקה הפוך בדיוק. הייתי מצפה שתפסוק הפוך, זה ממש מכעיס.

עוד הוסיף אבוטבול: החשד לפלילים מטריד אותנו, אבל לנוול את המת זה דבר חמור ביותר. עשו לו בדיקות לפני שנפטר, כואב לנו לחשוב שיחתכו את גופו שוב באזמל. אנחנו יודעים איך חוזרים מניתוחים כאלו.

אבוטבול הדגיש כי המפגינים לא יצאו בשליחותו "אני לא קורא להם להפסיק להפגין. יש כאן סממן של אהבת ישראל, רוב המפגינים אינם מכירים אותי."

ראיון מעורר השראה ומלא דברי אמונה וביטחון, העניק ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול גם לאבי מימרן ב"מהדורה המרכזית" בקול חי, בעקבות האסון הקשה בפטירת נכדו הפעוט משה מזרחי ז"ל.

כזכור, לאחר דיון בבית המשפט העליון החליטו שופטי העליון להעביר לבדיקה את גופות נכדו של ראש העיר בית שמש , משה אבוטבול שנפטר בבית החולים לאחר על פי החשד טולטל על ידי המטפלת.

לאחר פסיקת הבג"ץ שיש לעשות לתינוק מבית שמש בדיקה חיצונית מתנדבי זקא ת"א יחד עם הרב צבי חסיד מנכ"ל זקא ת"א יצאו להעבירו לבדיקת סיטי.

מוקדם יותר מחו מאות חרדים באיזור כיכר השבת במחאה עלהחלטת בית המשפט לנתח את הגופה. 11 חרדים נעצרו על ידי המשטרה שפעלה באלימות קשה כנגד המפגינים שמצידם התרפעו וחסמו את הצירים המובילים לשכונות החרדיות בירושלים.

המשטרה פעלה באלימות כנגד המפגינים שחסמו את הכבישים ויידו אבנים לעבר שוטרים. המפגינים זעקו לעבר השוטרים המכים,"נאצים תחזרו לגרמניה".t

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. טאטע נא ונא תעזור לנו להתעורר תיכף ומיד כדי לבטל "גזירת גיוס המחודש" ע"י המשכילים פלג השמד והערב רב.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. בושה וחרפה לשופטת ולמדינה שעושים דבר כזה! אני קורא להפרד ולהתרחק מכל ייצור חילוני שבעד הדבר הזה!

    נת |
    הגב