ר"ע בת ים שלומי לחיאני על כתב האישום נגדו: "תפרו נגדי תיק, אתמודד בבחירות איש לא יפטר אותי" – צפו

ראש העיר בת ים שלומי לחיאני אשר מוגש נגדו כתב אישום חמור על שוחד והפרת אימונים, וכעת הוא מגיע לאולפן "פגוש את העיתונות", ומתראיין לכתבת ערוץ 2 בריאיון נטול כפפות לרינה מצליח ומאשים כי "גורם פוליטי חזק" תפר נגדו התיק וכי "כתב האישום מופרך".

לחיאני פותח כי "כתב האישום נגדי חסר כל בסיס עובדתי", ומבטיח, "אנצח בבית המשפט, אבל התחושה הקשה היא של 'מדינת ישראל נגד שלומי לחיאני'. האינסטינקט הראשוני שלי היה לקום וללכת".

לחיאני הואשם כי היה ערב באופן אישי לחובות שצברו חברות קבלניות שבבעלותו, הוא פעל יחד עם אחיו, אבי לחיאני, כדי לקבל כספי שוחד מגורמים שלהם עסקים עם עיריית בת ים, בכדילעמוד בהסכמים שחתם עם הבנקים השונים וכדי שתימנע פשיטת רגל.

ראש עיריית בת-ים דחה את הטענות הללו מכל וכל. לטענתו, אחיו היה אחראי על הכספים ולא הוא, כשנשאל האם יתפטר השיב: "אף אחד לא יכול לאלץ אותי להתפטר, רק המועצה".

יצויין כי לאחר כתב האישום לחיאני כינס מסיבת עיתונאים ואמר, "בחלום הכי שחור שלי לא חלמתי שבחודש שבו אני מסיים עשור לעשייתי הציבורית – אוכתם בכתב אישום", וציין כי "זה רגע קשה ביותר לאדם שפעל כל חייו כמוני, ואף קשה יותר לנוכח אמירת בג"ץ שאני כה מכבד".

"כתב האישום חסר כל בסיס עובדתי", הצהיר. "אני נקי מכל רבב וסופו של התהליך ברור. אני מתכוון לעמוד למבחן הציבור הבת-ימי ולהתמודד בבחירות הקרובות. אני מבקש מהציבור בבת ים לקרוא את כל כתב האישום ולבחון אותו מילה במילה ולשאול עצמו אם הוא מאמין לי". אמר.

צפו בראיון של לחיאני עם רינה מצליח – ערוץ 2 – באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.