ר"ע ירושלים משה ליאון: "השגרירות האמריקאית בבירה קיבלה אור ירוק"

היום (ב') התקיימה בלשכת ראש העיר ירושלים פגישה, בנוכחות ראש העיר, משה ליאון, המשנה לראש העיר הגב' פלר חסן נחום, נציגי מחלקת המדינה האמריקאית: אדיסון טד דיוויס וטומס ג' קוונזו, וצוות השגרירות המקומי המלווה את הליך הקמת השגרירות האמריקאית בבירה.

הצדדים דנו במספר סוגיות מקצועיות הנוגעות למשכן הקבע של השגרירות האמריקאית בבירה. ראש העיר ירושלים, משה ליאון נתן גיבוי מלא ואישר את קיומו של 'מסלול ירוק' פנים עירוני לצורך תכנון ורישוי מבנה השגרירות.

הצדדים דנו גם בסוגיית תחנת הרכבת הקלה המיועדת בה מסר ראש העיר לצדדים את אישורו להזזת התחנה בארבעה מטרים, כפי שביקש השירות החשאי האמריקאי.

נכון לנקודת זמן זו ישנם שני אתרים המיועדים לשגרירות, כאשר בחודשים הקרובים תתקבל ההחלטה הסופית בנוגע למיקומה הסופי של השגרירות האמריקאית.

כידוע, בכל ערי העולם בהן ממוקמות השגרירויות האמריקאיות נרשמה צמיחה בכל ההיבטים וכך צפוי גם בירושלים. בנוסף, מתחמי השגרירויות בכל העולם מותאמים עיצובית לסביבה המקומית וכך יהיה גם כאן.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "השגרירות האמריקאית קיבלה היום אור ירוק מעיריית ירושלים. תוך חצי שנה כבר נגיע לשלבים מתקדמים ובעזרת השם תוך כמה שנים בודדות נזכה לחנוך את מתחם הקבע של השגרירות האמריקאית בבירה"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.