רפי גינת ישלם לרב אמנון יצחק פיצויים

בית המשפט השלום בהרצליה פסק ביום חמישי כי איש התקשורת רפי גינת ייאלץ לשלם לרב אמנון יצחק,פיצויים בסך 57 אלף שקל { הישג משפטי}

ניצחון לרב אמנון יצחק:  בית המשפט השלום בהרצליה פסק ביום חמישי כי איש התקשורת רפי גינת ייאלץ לשלם לרב אמנון יצחק,פיצויים בסך 57 אלף שקל – כך מדווח האתר וואלה.

על פי הפרסום בוואלה הפיצויים ינתנו בעקבות כתבה בתוכנית "כלבוטק" ששודרה בערוץ 2 על נוכל בשם אסף חדד, עובד לשעבר בעיתון "שופר ניוז", שבבעלותו של הרב יצחק. בתביעה טען הרב באמצעות עורכי דינו כי "בין הכזבים שטפלו הנתבעים עליו: מימון נערות, פשעים, שימוש בסמים, איומים וזאת על מנת לפגוע בשמו הטוב כרב חשוב בישראל".

מדובר בתוכנית פתיחת העונה של "כלבוטק" ששודרה מטעם זכיינית ערוץ 2 רשת בערוץ 2. התחקיר עסק בנוכל בשם אסף חדד, שגנב כספים לכאורה, כאשר עבד בעיתון "שופר ניוז", שבבעלתו של הרב. במהלך התחקיר סופר גם על הקשר של הרב לחדד, על שיתוף הפעולה שלהם על הקרבה בין השניים, לכאורה.

"אף לאחר שהתובע פנה לנתבעים לצורכי תיקון והכחשה", כתב הרב בתביעה שהגיש לפני כשנתיים, "לא הואילו אלה לתקן, להכחיש ולהתנצל, תוך כדי איומים על התובע כי ישתמשו בכוחם הרב בתקשורת על מנת להחמיר את הפגיעה בו". הרב אמנון טען בתביעה כי הוא עצמו "קרבן של נשוא התוכנית אשר גזל אותו בסך כ-400 אלף שקל" ומעשיו לכאורה שהועלו בתחקיר נעשו 10 שנים קודם תקופת עבודתו בארגון.

הצדדים הגיעו להסכמה לפיה הנתבעים ישדרו כתובית הבהרה בקשר ל"פרומו" ולכתבה ופיצויים בסך 57 אלף שקל. שופט בית המשפט השלום בהרצליה יעקב שקד נתן להחלטה מתן תוקף של פסק דין.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תותח!!! לא משלם להתעסק איתו!!
  "כל המזכה את הרבים אין חטא בא על ידו"

  אבישי |
  הגב
 2. חחחחחחחחח….. מצא עם מי להתעסק. חבל לכולם על הזמן הרב הזה צדיק!!!!
  תראו מה דרעי עובר מ..שהסית כלפי הרב אמנון יצחק

  נורית |
  הגב