"רצחת את אמא עם שמן"(וידאו)

כשבועיים לאחר הלווייתה של מרים ניסני ז"ל – אמה של העיתונאית ספיר ניסני שמתה לאחר שבתה שפכה עליה שמן רותח – אחותה של ספיר יוצאת נגדה במתקפה חריפה. {אחות העיתונאית תוקפת}

כשבועיים לאחר הלווייתה של מרים ניסני ז"ל – אמה של העיתונאית ספיר ניסני שמתה לאחר שבתה שפכה עליה שמן רותח – אחותה של ספיר יוצאת נגדה במתקפה חריפה. "אמא לא מתה בגלל התקף לב או מחלה קשה", כתבה פליאה ניסני בדף הפייסבוק שלה. "קברנו את אמא כי אחותנו ספיר הרגה אותה".

ספיר ניסני נחשדה תחילה כי שפכה על אמה את השמן בזדון במטרה להביא למותה, אך בשבוע שעבר הוגש נגדה כתב אישום בגין גרימת מוות ברשלנות. בפרקליטות טענו כי בחינת הראיות העלתה כי "אין תשתית ראייתית מספקת להוכחת פגיעה מכוונת".

(הכתבה ששודרה קודם פטירת האם – באדיבות רשת)

"היום, אחרי שבועות של שתיקה, אחותי קסם ואני החלטנו כי אנו זועקות בשם אמא שלנו, שאת קולה כבר לעולם לא נשמע", כתבה האחות. "ספיר, את יודעת את האמת, את יודעת היטב מה קרה שם באותו החדר, את יודעת מה בדיוק עשית שם".

"אמא שלנו הגיבורה לא תוכל כבר לספר אף פעם מה היה שם באותו הלילה, אבל אנחנו פה כדי לזעוק בשמה, כדי לדבר את מילותיה, וכך נעשה כדי שהאמת תצא לאור. ספיר תישא את האמת המרה כל חייה, יום אחרי יום, דקה אחרי דקה. אנחנו מחויבות לצוואתה של אמא – שהאמת הזאת תזעק ותהדהד לכל אדם, בכל מקום".

"חודשיים ימים נאבקה האישה הכי גיבורה בעולם, אמא שלי, על חייה. זה לא היה סתם מאבק, זו הייתה מלחמה של אישה שכל פניה הושחתו ונשרפו בשמן רותח. זו אישה שכל חלקי גופה הפנימיים נספגו בשמן רותח, והאישה הזאת נלחמה כמו לביאה על חייה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.