"רצח אופי": רובינשטיין תובע דיבה את זיידה

מיליון ש"ח – זהו הסכום אותו תובע רה"ע ביתר עילית מיו"ר האופוזיציה המקומית שעומד, לטענתו, מאחורי "הכפשות ומסע דמוניזציה"

רובינשטיין VS זיידה – השלב המשפטי: ראש עיריית ביתר עילית, מאיר רובינשטיין, הגיש הבוקר (חמישי) תביעה נגד חבר האופוזיציה במועצה המקומית, מנחם זיידה, ונגד 7 מתושבי העיר.

"תביעה זו באה לעולם לאור מסע רצח-אופי, הכולל הכפשות ופרסום לשון הרע באופן אישי כנגד התובע, בהיותו ראש עיריית ביתר עילית, המבוצע ומנוהל על ידי הנתבעים, באצטלה של "ביקורת לגיטימית", נאמר בכתב התביעה אותו הגיש רובינשטיין בעצמו לבית המשפט.

בכתב התביעה נאמר עוד: "הנתבעים השתמשו בשלל אמצעים: בלוג אינטרנט, פייסבוק, פשקווילים ועוד, בכדי לפרסם את הדברים הללו באנונימיות, תוך ביצוע מסע אובססיבי, מאורגן וחסר תקדים, הכולל דמוניזציה מרושעת, ויצירת דה-לגיטימציה לתובע ברמה האישית והציבורית, תוך הטחת רפש, העלבה, השפלה, יצירת שטנה כלפיו, פגיעה בו ובמשפחתו, כל זאת באמצעות שורת פרסומים פוגעניים, הכוללים כותרות משתלחות ומבזות וקריקטורות משפילות.

אמנם תפקידה של אופוזיציה עירונית לבקר את ראש העיר, אך אין כל קשר בין ביקורת לבין מסע השטנה משולח הרסן שנעשה, החוצה את כל הקווים האדומים. אני תמה מדוע נבחרי ציבור כגון הנתבעים, שאמורים לשמש דוגמה לבוחריהם, בחרו דווקא בשיח ובפרסומים ברמה ובסגנון כה ירודים".

ולהיכן ילך הכסף אם התביעה אכן תתקבל? רובינשטיין הודיע כי הוא יעביר אותו "לכולל או מוסד שיעסוק בלימוד וחיזוק הלכות לשון הרע ובין אדם לחברו, וכן לפעילות הסברה בדבר חובת הציות לרבנים ולהקמת בית הוראה נוסף בגבעה ב' בביתר".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רבני ביתר שלחו מכתב התנצלות לזיידה

  טוענים שרובינשטיין הנוכל שיקר אותם

  רב בביתר |
  הגב
 2. הוא לא ילך עם התביעה עד הסוף, תראו איך אוטוטו זה ירד בכל מיני תואנות ואמתלאות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב