עוד פילוג: רשימת 'יחד' בבני ברק נחשפה – ויוצאת לדרך

בעוד בש"ס יפתחו הערב את המטה בבני ברק, ב'יחד' כבר מכריזים על המועמדים, ומצפים ל-4 מנדטים

לאחר שהמגעים להביא לאחדות בתוך סיעת ש"ס בבני ברק לא הבשילו, ברשימת 'יחד' בבני ברק, בהנהגתו של ראש ישיבת כסא רחמים הגר"מ מאזוז, כבר מציגים את המועמדים למועצת העיר: ניר אריאל הוצב בראש הרשימה, ואחריו עמיאל זנזורי.

ככל הנראה, יחד תתמודד למועצת העיר בני ברק תחת האותיות "הן", עמן התמודדה לפני כ-20 שנה בבחירות למועצה, וניצחה אז עם שני מנדטים.

הצפי כיום, של ראשי הרשימה בעיר, הוא שהרשימה תקבל כארבעה מנדטים, זאת למרות שעדיין לא פרסמו את שאר השמות ברשימה.

מנגד, בש"ס לא שוקטים על השמרים, והערב יתקיים טקס הקמת מטה הבחירות.

אך הסיפור האמיתי שמסעיר את השטח הש"סי הוא שאלת הצבתו של אלי דדון, מקורבו של הגר"ש בעדני ברשימת ש"ס. ל'אקטואליק' נודע כי חבר המועצה יעקב זכריהו יעמוד ככל הנראה בסופו של דבר בראש רשימת ש"ס בבני ברק.

גורם מקורב לש"ס בבני ברק טוען בשיחה ל'אקטואליק' כי דדון, יודח מהרשימה, אולם הוא מסייג כי ברגע האחרון דברים עוד יכולים להשתנות.

גורם בכיר בש"ס בני ברק אמר ל'אקטואליק' כי אלי דדון מרבה להתייעץ עם חבר המועצת הגאון הרב שמעון בעדני, "אבל דרעי מעדיף שלא לשבץ אותו ברשימה".

כזכור, בעבר ניסה דדון לגבש רשימה מאוחדת בין ש"ס ליחד בבני ברק.

בשנה שעברה פרסם יאיר שרקי בערוץ 2 כי שורה ארוכה של עמותות, שקשורות לסגן ראש העיר מש"ס, אלי דדון, הסתבכו: עמותה של אחד החתנים, קיבלה מאות מטרים בחגיגת ההקצאות של עיריית בני ברק, עמותות של אחיינים ובני משפחה של דדון הצטרפו לחגיגת הדונמים.

בעקבות הזכייה של אנשי דדון בהקצאות, הגישו מספר גורמים עתירות לבית המשפט בדרישה לבטל את ההקצאות, ביניהם הרב דניאל זר, שהתבטא בחריפות כנגד השיטה הנלוזה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.