רשת חנויות so good – הרבה יותר מסתם קפה

בשנים האחרונות הופכות חנויות הנוחות לתחנות עצירה אטרקטיביות במיוחד על הדרך. אם בעבר הסתפקנו במקרר של קולה ומים מינרליים ובחטיף שראה ימים הרבה יותר טובים, היום אנחנו זוכים לשפע של שירותים ומוצרים על אם הדרך.

מכריכים טריים דרך סלטים ופירות ועד לקפה משובח כמו בכל בית קפה ואפילו מוצרי חשמל ואביזרים לטלפון הנייד. אנחנו יכולים להנות משפע של שירותים נוספים שמקלים על חיינו, מארנק נטען ומשיכת מזומנים ועד לקניית אביזרים לאופניים.

רשת חנויות So Good של סונול היא אחת הדוגמאות הטובות לשיפור האפשרויות שמציעות חנויות הנוחות של חברות הדלק. מנכ"ל החברה ניר גלילי זיהה את הצורך בהוספת שירותים ובהפיכת החנויות למוקד שירות עבור נהגים ונוסעים לאורך כבישי הארץ.

פריסת חנויות ארצית לאורך כבישים ראשיים ועירוניים

רשת So Good מחכה ללקוחותיה על הכבישים בכל רחבי הארץ, מהגליל ועד אילת. 187 סניפי הרשת מציעים מגוון רחב של שירותים לקהל יעד משתנה, מנהגי משאיות וסוכנים שנוסעים לאורך כבישי הארץ במשך כל ימות השבוע ועד למשפחות שיוצאות לטייל בסופי השבוע.

הרחבת מספר הסניפים מכ-150 לפני שנתיים ועד לקרוב ל-200 בשנה האחרונה, מדגימה עד כמה הנבואה של מנכ"ל סונול ניר גלילי הוכיחה את עצמה. במהלך השנים האחרונות אנחנו לומדים להשתמש בסניפי חנויות הנוחות ובשירותים כמו שמציעות חנויות So Good באופן טבעי, כחלק מהנסיעה על כבישי הארץ.

אם בעבר נהגנו להכין סנדוויצ'ים לילדים בבית ולצאת לטיול עם תיק עמוס כל טוב, היום אנחנו יודעים שבכל מקום שאליו נגיע נוכל לעצור להפסקה, לקנות שתייה, כריך המכיל מרכיבים בריאים ומזינים ומשהו מתוק לפינוק ולהנות משקט נפשי עד העצירה הבאה, בכל מקום שבו נהיה.

מציבים רף גבוה של שירות ומוצרים

המוניטין של חנויות נוחות עד לפני מספר שנים היה רע מאד. הן כמעט ולא נספרו על ידי הלקוחות והיוו תחנות חירום, "רק אם חייבים לעצור", על הדרך. היום המצב הוא שונה לחלוטין. בזכות מהפכה שכללה שדרוג של מוצרים והקפדה על איכות, שירות טוב ומגוון רחב של שירותים מתחלפים, הפכו חנויות נוחות כמו So Good למקומות שמציעים לנו לא רק קפה כשממש חייבים להתעורר, אלא נקודת עצירה שיש בה הכל. אנחנו לא מתפשרים על איכות המוצר, אלא מקבלים אותו במקום הכי נגיש.

קפה איכותי הוא דוגמה מצויינת לשינוי שנעשה בסונול. בחנויות So Good יצרו שיתוף פעולה עם מותג הקפה מולינארי, שמציע קפה איכותי ברמה גבוהה מאד. הרף הגבוה הזה הוביל ליצירת מוצרים נוספים, משייקים ומשקאות צוננים מיוחדים בכל קיץ, עם תפריט טעמים ואפשרויות מתחלף ועד לכריכים ומאפים איכותיים.

חנויות הנוחות נותנות מענה חשוב למשפחות עם ילדים

רשת חנויות הנוחות של סונול היא דוגמה מצויינת לדרך שבה זיהה ניר גלילי מנכ"ל סונול את הצורך במתן מענה למשפחות עם ילדים. כאמור, עד לפני מספר שנים לא הייתה לנו כתובת קבועה בחגים ושבתות לכל הממתקים, הפינוקים, המים המינרליים והכריך על הדרך.

היינו נוסעים על הכבישים ומקווים שנפגוש בקיוסק או חנות פתוחה בשבת שבה נוכל לקנות לילדים את הגלידה של סיום הטיול או חבילת במבה לתחילת המסע. היום משפחות עם ילדים נהנות משפע של מוצרים בכל עצירה בתחנת הדלק, בשבת, בחגים ובכל יום.

"הצרכנים רוצים נגישות יותר גבוהה ויותר מהירה לנקודות מפגש שלהם ולקנייה קבועה בדרך", אמר בראיון לכלכליסט לפני שנתיים. התהליך שעברו חנויות הנוחות של So Good בשנים האחרונות ממחיש עד כמה זיהוי הצורך הפך להצלחה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.