רשת 'יש' הוציאה את קריית ספר ממפת המבצעים – כל הפרטים

קרטל המחירים במודיעין עילית הגבוה ביותר במגזר החרדי, וזאת  בשל אי התחרות בעיר החרדית שם הגיעו המחירים לשיא של כל הזמנים.

על שוק הצרכנות במודיעין עילית,  חולשת  רשת בר -כל , שם  יש 14 סניפים של הרשת בעיר – מה שיוצר אי תחרות בשוק המזון בעיר בה מצב הסוציו – אוקנומי  מהנמוכים ביותר בישראל על פי נתוני הביטוח הלאומי .

תושבי מודיעין עילית משלמים מחיר יקר על אי כניסת רשת חדשה ומתחרה שתוזיל את המחירים בשוק המזון בעיר האברכים , בואו לסיור ברשתות המזון ותווכחו עד כמה המחירים יקרים בהשוואה לערים אחרות,  במיוחד מחירי הבשר והדגים.

בימים האחרונים הריצו ברשת 'יש' מבצע על הוזלה משמעותית של מוצרי הבשר, במודעה שפורסמה היום  בעיתונות החרדית נכתב כי המבצעים על הבשר אינם תקפים במודיעין עילית .

תושבים בעיר הלנו בשיחה ל'קוקר' על האפלייה ואמרו: "בשעה  שכל המדינה  יכולה לרכוש את מוצרי הבשר ולהנות מתחרות הוגנת, תושבי מודיעין עילית שרובם משפחות אברכים ברוכות ילדים – אינם יכולים להשתתף במבצעים".

 מבדיקה שערכנו מול נציגי יש במודיעין עילית הם אומרים כי, "המבצע  על העופות המוזלים אינו תקף במודיעין עילית בשל אי הסכמתה של מערכת הכשרות של ק"ק ספר להכניס את מוצרי הבשר של כשרות מסוימת" .

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. להחרים את יש רק לשבוע אחד ואז נראה אם יגידו שהרבנים אשמים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב