'טרם' מתרחבת ופותחת סניף בבאר שבע

מיון 'טרם' נפתח בעיר * במיון 'טרם' ניתן מענה ברפואה דחופה בידי מיטב אנשי המקצוע ובתוך פרק זמן קצר * על פי הנתונים, מרבית הפונים ל'טרם' חוסכים את הגעתם לחדרי המיון * מנכ"ל 'טרם' מר נתן אפלבאום: "נחולל מהפכה בשירותי הרפואה הדחופה בבאר שבע"

רשת 'טרם' התרחבה והגיעה גם לבירת הנגב, באר שבע. פתיחת מיון 'טרם' בעיר שצפוי לחולל מהפכה בשירותי הרפואה הדחופה באזור. המיון נפתח ברחוב נורדאו 1 בעיר.

לאחר שרשת מיוני 'טרם' כבר הפכו לשם דבר בכל רחבי הארץ, יזכו מעתה תושבי באר שבע וסביבתה לקבל את השירות המיטבי והחדשני של 'טרם'.

המיון החדש של 'טרם' בבאר שבע משרת את התושבים שנזקקים לרפואה דחופה במהירות המקסימאלית מבלי לפגוע במקצועיות הטיפול ובמקרים מסוימים אף מעניק מענה רפואי במקרים שמצריכים אשפוז.

המיון פתוח בכל ימות השבוע כמו גם בשבתות ובחגים כאשר בימים א' עד ה' : 16:00 עד 24:00 ובשישי שבת מ-9:00 עד 24:00. את המיון ינהלו מומחים בכירים מתחום הרפואה דחופה ורפואת ילדים.

אל מיוני 'טרם' ברחבי הארץ מגיעים חברי קופות החולים הנזקקים לטיפולים דחופים שמבקשים לקבל טיפול מקצועי ואיכותי וללא זמני המתנה ארוכים המאפיינים את חדרי המיון בבתי החולים. ל'טרם' יכולים להגיע מבוטחי כל קופות החולים כאשר מהלקוח נדרשת השתתפות עצמית נמוכה מאוד, חברי מכבי וכללית ידרשו לתשלום של 82 ₪ חברי מאוחדת 70 ₪ וחברי לאומית 55 ₪ בלבד.

במיון 'טרם' ניתנים שירותים מגוונים בידי בכירי אנשי המקצוע הרפואיים כאשר במיון מעטפת רחבה של שירותי מעבדה, רנטגן והדמיה, לצד טיפולים מגוונים הניתנים בידי רופאים בכירים. על פי נתוני 'טרם' חוסכים רוב רובם של המטופלים עם הגעתם ל'טרם' את ההגעה לחדרי המיון הסואנים ובכך משלימים את הטיפול המקצועי במסגרת מיון 'טרם' בתוך כשעה.

לאחר המהפכה שחוללה 'טרם' בירושלים, אשדוד, נהריה, כרמיאל, בני ברק, אילת ובשאר ערי הארץ, הוחלט על פתיחת מיון אף בבירת הנגב, כשהצפי הוא לחולל מהפכה גם בבאר שבע כשרוב הפונים יוכלו לקבל טיפול מקצועי ומסור וללא צורך להגיע לחדרי המיון הסואנים. את 'טרם' פוקדים בכל שנה מעל 500 אלף איש שמטופלים על ידי הצוות הרפואי במקצועיות עם מיטב הציוד הרפואי.

מנכ"ל 'טרם' מר נתן אפלבאום: "כחלק מחזונה של טרם להנגיש את שירותי הרפואה הדחופה, החלטנו להביא את הבשורה גם לתושבי באר שבע וסביבתה, במטרה לאפשר להם לקבל מענה רפואי בתחומי הרפואה הדחופה כמיטב המסורת של 'טרם', במקצועיות, בזמינות ובאדיבות. כפי שקרה בכל עיר אליה הגענו, אנו מאמינים כי נמשיך לחולל מהפכה בשירותי הרפואה הדחופה גם בבאר שבע".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.