ר' אהרון סיים תפילת מנחה ונדקר למוות(וידאו)

הותרו לפרסום שמותיהם של שני נרצחי הפיגוע בתל אביב: הרב אהרון יאסייב מחולון ואבירם ראובן מרמלה – השם יקום דמם {על קידוש השם}

ארץ אל תכסי דמם: לפני זמן קצר הותר לפרסום שמו של אחד מנרצחי הפיגוע המחריד בבית פנורמה בתל אביב: הרב אהרון יסייב הי"ד, תושב חולון כבן 32.

הנרצח עבד באחד מבתי העסק בבנין וכמידי יום הוא הגיע להתפלל תפילת מנחה בגלריה לתשמישי קדושה הממוקמת בקומה השניה של הבנין. בצאתו מהתפילה פגש בו המחבל ימ"ש ורצח אותו.

ר' אהרון הותיר אחריו אישה וחמישה יתומים קטנים.
סיים להתפלל ונרצח. הקדוש הרב אהרון ייסב הי"ד[/caption]
כזכור, בסביבות השעה 14:00 הגיע מחבל לגלריה לתשמישי קושה בבית פנורמה בתל אביב, שם התקיימה תפילת מנחה. הוא החל לדקור את המתפללים, רצח שנים מהם ופצע אדם נוסף.

סרטון ראשוני מזירת הפיגוע בתל אביב:

https://www.facebook.com/News213/videos/783225055137572/

המחבל עצמו נוטרל על ידי שוטרים ועוברי אורח שהיו באזור. המחבל, שנפצע בינוני, הועבר לחקירת כוחות הביטחון שחוקרים אותו בשעה זו.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=DRhl_9-A4Pg

צפו: עדכון של פרופ רוני גמזו מנהל המרכז הרפואי ת"א איכילוב

וידאו: עדכון של פרופ רוני גמזו מנהל המרכז הרפואי ת"א איכילוב

‎Posted by ‎דיווח ראשוני – חדשות, מתעדכנים היום במה שמעניין מחר‎ on‎ חמישי 19 נובמבר 2015

נחום ברנשטיין סגן ראש סניף 'ירושלים' של איחוד הצלה שעבד בסמוך והגיע לזירה סיפר: "מדובר באדם שנדקר למוות בכניסה לבית כנסת במתחם בניין פנורמה ככה"נ לאחר שיצא מתפילת מנחה. למרבה הצער נקבע מותו בזירה. גבר נוסף נדקר בפלג גופו העליון ולאחר טיפול רפואי ראשוני שהענקנו לו בזירה הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים. יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה ערכנו סריקות בכל הקומות של המבנה בכדי לשלול הימצאות נפגעים נוספים".

בתוך כך, לפני זמן קצר פורסם כי ראאד מסאלמה, פלסטיני בן 36 תושב הכפר דורא שליד חברון ואב לחמישה, הוא המחבל שיצא היום (חמישי) לבצע את הפיגוע בבית פנורמה בתל אביב. בפיגוע נרצחו שני ישראלים בהם  האברך ר' אהרן יסייב הי"ד.

מסאלמה, ללא עבר ביטחוני, עבד במסעדה סמוכה לאצטדיון בלומפילד וקיבל אישור שהייה בישראל רק לפני ארבעה ימים.

הוא התגורר ביפו בתקופה שבה עבד במקום. מדובר בפעם הראשונה בשנים האחרונות בה פלסטיני ששוהה בהיתר בישראל יוצא לפגע בישראלים.

מסאלמה נחקר בזירת האירוע על ידי כוחות שב"כ ולאחר מכן נלקח לחקירה במשטרת מחוז ת"א.

במהלך בחקירתו סיפר על המניע שהוביל אותו לבצע את הפיגוע ואמר כי "כואב לו" על המצב של הפלסטינים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.