ר' מוטק'ה בלוי: "אמנון לוי שקרן ומחוצף. אני שוקל תביעה"

בתגובה לדבריו של העיתונאי אמנון לוי, כי בלוי כועס על ראיון שצולם אתו לתכנית של לוי ולא שודר, אומר בלוי: "הוא החל להפיץ שקרים"

אתמול החל קמפיין מתוזמר מצד אישי ציבור ועיתונאים חרדים, כנגד ראיונות לתכניתו של אמנון לוי, פנים אמיתיות, גם כשהראיונות נעשים על ידי עיתונאים אחרים או צוות שהוא שולח, ולא על ידו בעצמו.

אתמול בערב פרסמו שורה של עיתונאים בטוויטר ציוצים נגד הראיונות לתכניתו וקראו להחרמת התכנית.

'אקטואליק' גם חשף כי שורה של אישי ציבור ועיתונאים, כמו אריה ארליך, איציק סודרי, מוטק'ה בלוי ועוד, סירבו להתראיין לתכנית למרות פניות שקיבלו.

בהמשך, הגיב  אמנון לוי לדברים וטען כי מוטק'ה בלוי, איש החינוך הידוע, ישב אצלו כשעה להתראיין והוא החליט משיקולי עריכה לא לפרסם את הראיון, וזו הסיבה שבלוי כועס ויצא נגדו.

כעת, בתגובה שהוציא, מאיים מוטק'ה בלוי בתביעת דיבה נגד אמנון לוי.

בדברים שפרסם כעת כתב בלוי: "התמנון המתעב חרדים ממשיך במסכת השקרים: אדון לוי מנסה כמה חודשים בתחנונים שאני אעלה אצלו בתכנית על הילדים החרדים. שלח את כל המפיקים, בעצמו התקשר כמה פעמים והתחנן… רק לאחרונה שלח אלי את יהודה שלזינגר בניסיון נוסף

"כמו"כ פנה למחנכים, אנשי ציבור, וכולם גרשו אותו בבושת פנים. הוסבר לו שהוא מוציא דיבת המגזר החרדי רעה פעם אחר פעם בצורה מבזה ומרושעת. ע"כ לא אתראיין אצלו וגם אציע לכל החרדים לא לתת לו גושפנקה.

"לפני שנים היה אצלי במשרד לאיזה ראיון. למרות ההבטחות, גם שם ביזה את הציבור החרדי. ראה כי כלתה אליו הרעה – החל להפיץ שקרים. איך אומר ח"כ גפני? אנו חרדים, אך לא מטומטמים.

בשיחה עם עו"ד נשקלת האפשרות להגיש תביעת דיבה נגד אדון לוי וכל מדיה שתפרסם את השקרים ללא קבלת תגובה כנדרש.

"תמו הימים שמושיטים את הלחי השניה. כל הציבור החרדי בז לאיש השקרן והמחוצף הזה. כו"ח לכבוד אחי החרדים – הרב מוטק'ה בלוי".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.