שׁשׁשׁ… בַּלַּיְלָה יְשֵׁנִים

איך ללמד תינוקות וילדים לישון, לראשונה מוציאה גורו השינה, דורית קרייזר, ספר המאפשר להורים לקבל בחזרה את 12 שעות השינה הרציפות, כשילדיהם קיבלו הרגלי שינה טובים המשפיעים על התפתחותם הגופנית, הנפשית והשכלית. הספר המאפשר לכל המשפחה לחזור לישון לילות שלמים, גם כאשר יש תינוק בן כמה חודשים // חדש על המדף

דורית קרייזר, מפתחת השיטה הייחודית עליה מבוסס הספר, מרחיבה את המענה האיכותי והמקצועי של שילב לתמוך בהורים באופן מלא ומסייעת להם בהתמודדות בלילות ללא שינה.

פייה, קוסמת וגורו הם רק חלק מהשמות בהם מכנים את דורית ההורים שהתנסו בשיטה שפיתחה וקיבלו חזרה את 12 שעות השינה הרציפות, כשילדיהם קיבלו הרגלי שינה טובים המשפיעים על התפתחותם הגופנית, הנפשית והשכלית. דורית היא פסיכוטרפיסטית, מדריכת הורים ומאמנת שינה לילדים ולתינוקות. השיטה הייחודית 'בלילה… ישנים!' פותחה על ידי דורית על סמך שנים של לימוד, ניסיון ומחקר, כאשר הרגע המכונן "היכה" בה במהלך שנות עבודתה כמיילדת בבית היולדות, כשצפתה בתינוקות והבינה מה הם יודעים לעשות לבד בתהליך ההירדמות, והיכן הם זקוקים ללימוד ועזרה. הבסיס לשיטה הוא שזירה עדינה בין תיאוריות למידה והתנהגות בשילוב הנחישות והעקביות של ההורים, מה לעשות ובעיקר מה להימנע מלעשות.

 

ששש בלילה ישנים, בלעדי לשילב // צילום: אביבית אייזקסון

הספר מסביר, מלווה ותומך בהורים ובילדים בתהליך קבלת הרגלי שינה טובים. הוא נותן את הכלים באופן קל ופשוט, שלב אחרי שלב  – יד ביד החל מ"למה צריך לישון", חובת ההורים, סדר הפעולות לפני השינה, ועד, מה עושים כשהתינוק בוכה, "עשה" ו"אל תעשה" ועוד. הוא מכניס אמיתות ושובר מוסכמות, כי בסופו של דבר "עושים מה שהתינוק צריך ולא מה שההורה מרגיש".

טיפים לשינה רצופה: 
1. להחליט שמהיום מותר לכם ולילדים שלכם לישון!
2. להכניס את התינוקות למיטה אחרי ארוחה טובה ופעילות נעימה כשעה לפני השינה
3. לעשות אמבטיה קצרה ושקטה כדי להוריד את רמות האנרגיה
4. להגיב לתינוק במיטה ולא להוציא להרדים על הידיים או בעזרת נדנוד.
5. להגיב באותו אופן בכל יום. תינוקות רוצים להרגיש התנהגות קבועה והם לא אוהבים ״הפתעות״.

שילב חרטה על דיגלה להציג עולם ילדים ותינוקות שלם איכותי, מקצועי ומתקדם, במטרה להעניק לדור ההמשך את נתוני הפתיחה הטובים ביותר. כניסתו של הספר החדש "ששש… בלילה ישנים" ושיתוף הפעולה עם דורית קרייזר, מהווים כלי נוסף ששילב מציעה להורים הטריים כחלק ממערך הייעוץ, השירות וההדרכה של החברה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.