שאול תחתית: ישי מרסק את ש"ס לארבעה מנדטים

סקר הארץ המתפרסם לאחר פיצולה של ש"ס: ש"ס צונחת לארבעה מנדטים, אלי ישי עם שלושה מנדטים. עוד בסקר: במידה של איחוד בין כחלון ללפיד: הליכוד תהיה המפלגה השניה בגודלה.

סקר "קמיל פוקס" שנערך עבור עיתון 'הארץ' ומתפרסם היום, מעלה נתונים מעניינים בכל מה שנוגע לתוצאות הצפויות של הבחירות לכנסת, לו היו הבחירות נערכות היום.

על פי הסקר, במידה ויהיה איחוד בין כחלון ללפיד, הפיצול בש"ס והריצה העצמאית של ח"כ אלי ישי מזיקים לשתי המפלגות, שזוכות כל אחת ל-3 מנדטים בלבד ולא עוברות את אחוז החסימה. יהדות התורה זוכה ב-8 מנדטים. ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן זוכה ל-8 מנדטים בסקר, מרצ שומרת על כוחה עם 6 מנדטים, רע"ם-תע"ל וחד"ש עם 5 מנדטים כל אחת.

במידה ולא יהיה איחוד בין רשימות כחלון ללפיד, הליכוד זוכה ב-21 מנדטים גם במקרה שבו כחלון ולפיד רצים בנפרד. העבודה והתנועה מתחזקים קלות עם 21 מנדטים. הבית היהודי בראשות בנט עם 16 מנדטים, מפלגת כולנו בראשות כחלון עם 12 מנדטים ומפלגת יש עתיד בראשות לפיד עם 11 מנדטים.

יהדות התורה וישראל ביתנו מקבלות כל אחת 8 מנדטים, מרצ עם 6, רע"ם תע"ל וחד"ש עם 5 כל אחת ומפלגת ש"ס עוברת את אחוז החסימה עם 4 מנדטים. גם על פי הסקר השני, מפלגה בראשותו של אלי ישי לא עוברת את אחוז החסימה וזוכה ב-3 מנדטים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.