"שאיש לא ייקח את החוק לידיו"

נתניהו התייחס בדבריו ללינץ' שנעשה באזרח האריתריאי הפטום זרהום וקרא לציבור הישראלי להנמיך את הלהבות. "שאף אחד לא ייקח את החוק לידיים", אמר נתניהו בפתח ישיבת סיעת הליכוד בכנסת. {נתניהו מזהיר}

בעקבות הפיגוע בבאר שבע, ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס היום (שני) לפיגוע הירי שאירע אמש בתחנה המרכזית בבאר שבע.

נתניהו התייחס בדבריו ללינץ' שנעשה באזרח האריתריאי הפטום זרהום וקרא לציבור הישראלי להנמיך את הלהבות. "שאף אחד לא ייקח את החוק לידיים", אמר נתניהו בפתח ישיבת סיעת הליכוד בכנסת. "אדם שנקלע למקום האירוע צריך לפנות את השטח לכוחות הביטחון".

נתניהו התייחס לגל הטרור והאשים את חמאס, הרשות הפלסטינית ואת התנועה האסלאמית בהסתה נגד ישראל. "מה שאנחנו רואים עכשיו זה שילוב בין בן לאדן לצוקרברג", הוא אמר. "ההסתה ברשתות החברתיות היא המניעה את מעשי הרצח, אנחנו רואים זאת בבירור".

"תחקרנו את המפגעים שנותרו בחיים", הסביר נתניהו. "נכנסנו לעמודי הפייסבוק של אלו שנהרגו בזמן ניסיונות הרצח, ואנחנו רואים בבירור שיש הסתה מאוד ממוקדת והיא מפעילה את מעשי הרצח הללו".

"אנחנו גם יודעים שזה לא מקרי", הוא הבהיר. "ההסתה באה ממוקדים ברורים. בימים הקרובים אנחנו נודיע על שורת צעדים שננקוט נגד התנועה האסלאמית. מחובתנו להגן על אזרחי המדינה ואנחנו לא יכולים לקבל את זה שאזרחי המדינה מסיתים נגד קיומה של המדינה ומעודדים פעולות שגובות את חייהם של חפים מפשע".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.