"המירוץ למיליון" בלי חרדים • חשיפת בקליינע

המיליונרים ששטפו את סנט מוריץ, הסירוב של אנשי "המירוץ למיליון" למשתתפים חרדים, מי החרדי שהגיע לשער 'ידיעות', ואיפה קונה הרב שמואל רבינוביץ מטעמים לשבת?

בשעה שהכל מעלין לצפת או משתרכים בפקקים בעליות הפתלתלות של הרי האלפים באשר הם, בקליינע "מצא זמן" ללכת להשקות של אחת מחברת הפרסום הגדולות במשק, שכינסה את כל הסלב'ס תחת קורת גג אחת, ומשם יצא עם כותרת דרמטית שעושה את החשק לכתוב לכם את החדשות שיעשו לכם את בין הזמנים שמגיע לשבוע האחרון והמאתגר.

יום ראשון, 10:00 בבוקר. השקת שואב האבק האלחוטי Dyson V10: בקליינע ניצב יחד עם שורה של סלבים ובלוגריות מהמגזר החרדי ולא רק: רון שחר, טילטיל ממונית הכסף, פייגי יורוביץ, ציקי פרנק, ועוד ועוד. שליח בקליינע לרחוב הצפירה בתל אביב, ניצל את ההזדמנות והציע לרון שחר, מנחה 'המירוץ למיליון' ביום יום, לשבץ את הזוג שמוליק ופייגי אברהם בתכנית הריאלטי הבעל"ט. רון לא התלהב ודחה את הרעיון על הסף: "הספיק לנו הזוג הדתי באחת העונות. לא רוצים חרדים ב'מירוץ'. הפקה שלמה עבדה מאחורי הקלעים רק על הזוג הדתי, כדי לפתור להם את הבעיות של שבת או אכילת תולעים".  שחר חזר ואמר: "אתם אולי מתאימים, אבל אין מצב שיהיו חרדים במירוץ". בקיצור אם נרשמתם, תחזרו בכם.

ציקי פרנק מדסקס עם אחד מראשי חברת שואב האבק

ביילי ימפל, חסידת בעלזא לשעבר, איפרה השבוע את הגברת הראשונה שרה נתניהו, והעלתה סלפי לעמוד הפרטי שלה, לקהל חברותיה.

ואיך אפשר בלי מסע השמחות של יוסי אליטוב: אחרי חתונה מפוארת ומתוקשרת לבנו ביום חמישי שעבר בבנייני האומה, המשיך יוסי אליטוב, עורך עיתון משפחה (ולא רק), את שבוע החגיגות: זה התחיל בשבת השבע ברכות, שנערכה בלא פחות מאשר מלון וולדורף אסטוריה. ואם לא הוזמנתם לשבת? כנראה שאתם לא באמת קרובים לצלחת.

שמחת אליטוב: האירוע שלא נגמר

החגיגות המשיכו עם שבע הברכות ביום ראשון, במלון לאונרדו פלאז'ה בבירה (גם הוא חמישה כוכבים), וביום שני באירוע מפואר בהר ציון, בהשתתפות כל הברנז'ה החרדית ועיתונאים מקורבים, ושוב מרדכי בן דוד, שהפעם הגיע כאורח.

וביום שלישי, כל בכירי הפוליטיקאים והשרים בישראל, ביטלו את כל הפגישות שתוכננו לאותו ערב, כדי להשתתף בשבע ברכות האחרון שערך אליטוב במודיעין, כולל שקד, ליברמן, לבני, הרצוג ואחרים, וכולל הגרי"מ לאו, עוד סמל סטטוס באירוע יוקרתי.

הזמר מרדכי בן דוד וחבר מועצת העיר אלעד אבי דיין נצפו השבוע משוחחים במלון בטבריה.

כח הרצון: רולי דיקמן יצא שוב לשחק מטקות בים, ותפס פוזה מול המצלמה.

שליח בקליינע לצפת לכד ב"מבצר של הישיבשערס" בצפת את הזמר יידל ורדיגר מעביר את הזמן עד להופעה במשחק שש בש סוער. למרות ההפסד, יידל עלה עם אביו, מרדכי בן דוד, ועם הקוזמיצאי שמואל גריינמן וריגש את הקהל. מדובר ביוזמה משותפת של יו"ר אגודת ישראל נחמן גלבך וסגן ראש העיר נהוראי לחיאני מש"ס. בקליינע מקווה שימשכו שיתופי הפעולה, מהם נהנה הציבור הרחב.


והנה ציור שהעניק ליפא שמעלצר ליידל ורדיגר: מרדכי בן דוד מחזיק את נינו הראשון. שימו לב ממה מורכב הזקן

השבוע בציון הרשב״י במירון: הזמר קובי פרץ חוגג את שחרורו מהמאסר יחד עם בני משפחה וחברים קרובים נצפו המפיק והחבר שרון דניאל, רב הסלבס מרדכי חסידים, הזמר בן סנוף ועוד.

עיירת הסקי הציורית של האלפיון העליון, סנט-מוריץ הופכת בקיץ למושבה חרדית: במלון הפאר ״קמפינסקי דאל באן״, יש מחלקה נפרדת גלאט כשר. על המלאכה מנצח אריה וואגנר הקייטרינג המפורסם לאניני טעם מלונדון. לצד מפורסמים וסלבים מקצווי תבל, נקבצו המיליונרים והמפורסמים החרדים, מקצווי תבל. במקום נסגרים שידוכים, הכרויות עיסקיות, וגם מסוכמים שותפויות ועסקים חובקי עולם. בחדר האוכל הגלאט כשר בפיקוחו וניהולו של מומחה הכשרות האירופאי הרב יוחאי והב המפורסם מבאזל, סעד השבוע הטייקון לב לבייב, לצד טייקוני הנדל״ן יוסל טאבאק ממונסי ניו יורק, אשר לעוו מסטאמפורד-היל, אלי רידר מליקווד והמליארדר חיים שימל מגולדרס-גרין לונדון. שני ״היורשים״ לבית שפיצר/פלדינגר מבאזל, נפגשו בעמק אנגנדין המוריק. מספרים שגם תומך עולם התורה הליטאי המיליארדר שמעון גליק מניו-יורק נצפה במקום בתחילת העונה. גם היזם ואיל הנדל״ן הגוראי משה חיים שינפלד מבני ברק ניצל את הסיטואציה למפגש חוצה יבשות. הוא נצפה ממתיק סוד עם בניו, היזם והקבלן יצחק שינפלד מבעלי רדיו קול חי לשעבר ואיש העסקים נחמיה שינפלד מלונדון בפינה צדדית בלובי המפואר.
ואילו האחים השותפים מאופטיקת הלפרין, נצפו באים והולכים. לצערם יום השנה לאבא המיתולוגי, קוטע להם כל שנה את החופשה המשפחתית.

חתן האדמו״ר מסדיגורא, המיליונר החרדי רוזי-פנחס שפירא מת״א מגיע למקום רק לסופי שבוע מעסקיו המסועפים בגרמניה, בשבתות שפירא ג׳וניור מקפיד לאכול עם משפחתו בחדר אוכל נפרד. עוד סימן לסמל סטטוס.
בלובי המדהים והענק, נצפה איש הנדל"ן והעסקן הרפואי הרב יוסי ערבליך מבני ברק, מסתודד ומתלחש עם שותפו, הקבלן והיזם שמואל נרקיס, מקורבו ואיש סודו של סגן השר ליצמן. נרקיס, איש אמונו של האדמו"ר מגור, סחב את ״הספודיק״ הגוראי עד שוויץ הירוקה.

ובחזרה לבני ברק: טרם נסיעתו לחו"ל נצפה העו"ד משה אוסדיטשר מחכה לספר כאחד האדם.

שימע'ן בריטקופף, הכתב הפוליטי של משפחה, מבלה את כל בין הזמנים – עם היח"צן יום טוב ביכלר בהרי אוסטריה.

ואילו דווקא האח יענקי ביכלר שיווק בסטורי שלו מודעות על מלון בים המלח. ג'וב נוסף?

הצלם שכבר חצה את כל היבשת שלומי כהן, התקנא בחבריו ויצא למסע ברחבי אירופה, וביקר בבלגיה ואמסטרדם.

ובשישי הוא כבר הספיק לבלות במחנה יהודה עם רב הסלבס מרדכי חסידים וארי גלהר, שלבש מכנסיים ארוכים במיוחד:

העסקן חונא דייטש ביקש להלך להנאתו בהרי האלפים, אך כמו תמיד נקלע למקום בו מתרחשת הדרמה – ובמקרה הנוכחי: ליד איזור התאונה בו נהרגה יעל בסיס ע"ה מאלעד.

הפובלציסט חיים שיין מישראל היום נצפה בתחילת השבוע מתפלל בשדה התעופה

ומזכה הרבים רבי אמנון יצחק, נופש כמידי שנה בשוויץ.

ראש העיר לוד הדתי, יאיר רביבו, טס עם המשפחה לפאפוס, וגילה כי השליח המקומי של חב“ד, הרב איציק אייזנבך, הוא חתנו של רב קהילת חב”ד בעירו לוד, הרב יורקוביץ

רונן גרוס מקול ברמה יצא עם בני משפחתו לנפוש באילת.

גם משה גלסנר לא שקט על שמריו ויצא עם הילדים לצפון. בתמונה כאן הוא חורש את שדות התירס בגליל.

אברימי דרוק, עוזרו של הנגיד שמוליק הלפרין, נצפה בנופש על גדות הנהר בוונציה (צילום: איציק מן)

בשמחה משפחתית של יו״ר יחד ברמלה רונן מושייב השתתפו כל בכירי העירייה וכמובן יו"ר התנועה, אלי ישי.

בעקבות הוראת היועץ המשפטי של עיריית הרצליה על ביטול הארוע בחוף הנפרד בהרצליה וזאת בשל "תעלומת בחירות" לטובת ש"ס, האירוע הועבר לחוף הים הנפרד בבת ים. כאן בתמונה עמי מימון מרים את את הבת-ימים.

בקליינע עדיין מרגיש את הטשולנט של שבת, אבל אנחנו פה לספר לכם על דיון מעניין שהתקיים ביום חמישי במסעדת הבוטיק ״טרקלין״ אי שם בעיר החסידות בני ברק, במקום שכל העניינים נסגרים: העיתונאי הבלתי נלאה ישראל כהן, יחד עם האיש והסקופים יענקי קצבורג והדובר של הח״כ הכי נמרץ יהודה מנדלוביץ ואיש היחסי ציבור חזקי שכטר פתחו שולחן. בקליינע פה לספר לכם שאין שם בפוליטיקה של עלה על השולחן.

הרב שמואל רבינוביץ תועד כשהוא עורך קניות בהדר גאולה.

במסגרת סדרת הפגישות של התא המוניציפאלי החרדי, נפגשו השבוע חברי התא עם משה ליאון במסעדת ולארו. בנוכחים: גרינצייג, פריי, רבינא, קלמן, שלומי גיל, פרלשטיין, פרידלנדר וליברטי.


ואילו הצמד חמד קלמן-רבינא ממשיכים לבלות מידי ליל שישי.

אוריה אלקיים נצפה ברגע של מנוחה באמצע מעבר דירה

מרדכי בוכניק, האיש והשרירים ובעלי מכון ״פאוור ג׳ים״ בירושלים, הצטלם השבוע עם המכשור החדש שקנה לרגל הרחבת המכון

מי פילל ומי מילל: עורך הרדיו החרדי צביקה גרוניך מעטר את שער ידיעות רמת גן. שאפו.

התנצלות: ביום שישי פרסמנו דברים לא נכונים בקשר לאירוע שהתקיים בעיר עכו בהשתתפות הזמר אברהם פריד. בניוד לפרסום, האירוע הופק באופן מיטבי ולשביעות רצון הקהל הרב שהשתתף בו.
אנו מתנצלים בפני הגורמים הקשורים לאירוע ולהפקתו ומיצרים אם נגרמה פגיעה או נזק כתוצאה מהפרסום השגוי.

ועד כאן להפעם. שבוע טוב

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לגבי המרוץ למליון ההפקה צודקת. אלו התנאים שלנו. טוב לכם בואו לא טוב אל תבואו

    מי שרוצה להיות בתוכנית צריך להתאים עצמו אליה.

    אני |
    הגב