"שבו בלול": סערת הנשים החרדיות מגיעה ל'עובדה' – צפו בפרק המלא(וידאו)

נשות מטה 'לא נבחרות לא בוחרות' שוב מככבות בפריים טיים: לאחר כתבות שער מחמיאות בעיתונות הכתובה, קיבלו הנשים חשיפה בתכנית התחקירים 'עובדה'. במהלך התכנית הוקרנו גם אמירות ותגובות קשות ברחוב החרדי נגדן. צפו בפרק המלא

הנשים החרדיות ממשיכות לככב בפריים טיים: לאחר כתבת שער ענק בישראל היום, חבורת "הנשים החרדיות" ממשיכות לכבוש את התקשורת – שמקבלת את הנשים החרדיות המרדניות (שרוצות לפרוץ את "הגטו"החרדי) בזרועות פתוחות.

אסתי שושן, שפתחה בפייסבוק עמוד בשם "לא נבחרות, לא בוחרות", לא ידעה שבתוך חודש היא תקבל חשיפה תקשורתית עצומה למרות שבפועל ברחוב החרדי הן לא זוכות לתשומת לב ויחס.

אמש  הן הגיעו לתכנית "עובדה" בערוץ 2 שם הן קיבלו במה תקשורתית רחבה. תחקירן התכנית, בן שני, הצטרף אל אסתי שושן  ואל אסתי רידר אינדורסקי, רחלי איבנבויים וטלי פרקש, למסע בין סמטאות מאה שערים לרחובות ובני ברק. במאה שערים אורב להם חרדי שלא אוהב את הפעילות הפרובקטיבית ותולש את המודעות.

"צריך נשים חרדיות בכנסת", הן פונות לנשים חרדיות ברחוב החרדי שדוחות אותן בבוז: "האם יש לכן המלצה מר' חיים"?.

בכתבה אסתי שושן מציגה כשהיא מקבלת סמסים מנשים חרדיות: "האודם המחליא שלך יצביע בשבילך", "גברת מדור המבול", איפה הצניעות, סדום ועמורה".

אנשי רוח חרדים מביעים חשש כי בבחירות הבאות גל המחאה והמודרניזציה ילך ויגבר. אך הפרשן לעניני חרדים של "מעריב" חיים גריידנגר מעריך כי בעשור הקרוב לא תהיה להם – כל השפעה ודריסת רגל במגזר החרדי".

צפו בכתבה המלאה

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מבין אתכן היטב אך גם מבין את הצד השני. חש את כאבכן ומזדהה איתו.

  חרדל"י |
  הגב
 2. מביו אתכן היטב ומבין גם את הצד השני. חש את כאבכן ומזדהה איתו.

  חרדל"י |
  הגב
 3. פשוט רחמים עליהם!
  שושן איך קילקלת איך בעלך איזה אברך חמד הוא היה נראה בהתחלה

  עדגכעעדרעדע

  חרדי עובד |
  הגב