שביתה ב"יום ליום"? "נמשיך להפיץ את מורשתו של מרן"

עובדי "יום ליום" פתחו בשביתת מחאה היום (ב’) מהשעה 12:00 בעקבות "פגיעה בתנאי ההעסקה" – אלא שביום ליום משדרים עסקים כרגיל

עובדי "יום ליום" פתחו היום (שני)בשביתת מחאה היום מהשעה 12:00 בעקבות  מה שהם מכנים -"פגיעה בתנאי ההעסקה"בעיתון. עובדים בעיתון מוחים מול המשרדים בפתח תקווה כנגד ההנהלה במחאה על אי תשלום פנסיה כחוק, התנכלות ופיטורים ועוד שורה של טענות  שבהם טוענים העובדים לפגיעה בכל התנאים המקובלים בשוק העבודה.

אשת העסקים נעמה עידן רכשה לפני כמה חודשים את העיתון שהיה במשך שנים שופרה של תנועת ש"ס –  וזכה לברכתו ותמיכתו של מרן הרב עובדיה זצ"ל.

במהלך החודשים האחרונים הונחת משום מקום עורך אנונימי שהנחית על העובדים הנחיות לא שגרתיות, בד בבד התאגדו העובדים שפרשו מהעיתון על מנת לתבוע את בעלי העיתון בגין פגיעה בזכויות. כעת הכריזה ההסתדרות על שביתה בעקבות שורה של צעדים בהם נקטה הנהלת העיתון נגד העובדים..

בהסתדרות טוענים: “אנו דורשים שזכויות העובדים ישולמו להם במלואם וההנהלה תחדל מיידית מהפגיעה הקשה בתנאי העסקתם. לא נהסס למצות ולהחריף את הצעדים הארגוניים ככל שיידרש על מנת להבטיח את זכויות העובדים”.

שביתה? ביום ליום משדרים עסקים כרגיל

מיום ליום נמסר בתגובה: "כמו בשבוע שעבר ובשבועות שקדמו גם השבוע יצא העיתון במועדו בעזרת ה' על כל המגזינים הנלווים, לרבות המגזין החדש 'מרגלית' המיועד לציבור הנשים ושיצא לאור בשבוע החולף בפעם הראשונה. זאת על אף רצונם העז של גורמים פוליטיים רבי כח להוביל לסגירתו של העיתון בין השאר באמצעות מאבק מתוקשר ומיוחצ"ן אותו הם מנהלים מזה כשבעה חודשים – עת רכשה ההנהלה החדשה את השליטה בעיתון.

בברכת ילדיו של מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל מייסד העיתון ובברכתם של גדולי ישראל מכל העדות והחוגים, תמשיך הנהלת 'יום ליום' לשמר ולהפיץ את מורשתו של מרן זצ"ל.

עובדי 'יום ליום' יקרים עד מאוד להנהלה. אך אין בכוונת ההנהלה לנהל עימם את הדיאלוג באמצעות התקשורת"

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קובי

  זה גם מורשת מר"ן?
  האישה השתגעה או שהא ב…..

  עורך מסתורי? כבר לא, זה אברהם פרסטר |
  הגב
 2. בעזרת ה' יום ליום ינצח את הדרעון כמו שקול ברמה ניצח אותו

  והדרעון יכנס לכלא על כל פשעיו

  תלמיד מרן |
  הגב
  • בדיחת השנה

   איך היא לא מתביישת לחבוש פאה נכרית ולהגיד נמשיך להפיץ את מורשתו של מרן……

   שסניק |
   הגב
 3. בדיחה כל כך מצחיקה אתם ממשכים את מורשת מרן???????????? איך בדיוק למען ה' בזה שאתם נלחמים

  בתנועה שהוא הקים ובגדולי ישראל שהוא הותיר אחריו

  ספרדי |
  הגב