"שברק יחשוף את המחדל של נתניהו" (וידאו)

בסביבתו של ברק מצפים שיו"ר ועדת חוץ וביטחון אבי דיכטר (ליכוד) יזמן בזמן הקרוב את ברק אליו לוועדת המשנה הרלוונטית כדי שיוכל לשטוח את טענותיו בפני הוועדה.

במערכת הפוליטית קוראים לקיים דיון בעקבות התבטאויותיו של ברק. { דרישה פוליטית}

לאחר שאהוד ברק רמז אתמול כי נתניהו גרם לנזק ביטחוני מסוים בפרשה שסיבכה את ישראל, בסביבת ברק מדגישים הבוקר (חמישי) כי הוא לא התכוון לאירוע מסוים, אלא למספר סיפורים יחד שסיבכו את ישראל.

בסביבתו של ברק מצפים שיו"ר ועדת חוץ וביטחון אבי דיכטר (ליכוד) יזמן בזמן הקרוב את ברק אליו לוועדת המשנה הרלוונטית כדי שיוכל לשטוח את טענותיו בפני הוועדה.

במערכת הפוליטית קוראים לקיים דיון בעקבות התבטאויותיו של ברק.

ח"כ עמר בר לב (המחנה הציוני) העומד בראש ועדת המשנה בכנסת למוכנות צה"ל ביקש לכנס דיון דחוף בוועדת המשנה לעינייני מודיעין בוועדת חוץ וביטחון ולזמן את ברק. בר לב שיגר הבוקר בקשה ליו"ר ועדת חוץ וביטחון דיכטר שבה קרא לו לכנס דיון דחוף של ועדת המשנה לעינייני מודיעין בנושא.

"ההתבטאויות מחייבות בירור מעמיק ודחוף"

"הדיון על איומים אסטרטגיים לא צריך להיות מעל במות עם מיקרופונים", אמר בר לב. "הוא צריך להתנהל סביב שולחן הדיונים של הוועדות המסווגות בכנסת. האחריות שיש לי כנבחר ציבור היא לדאוג לכך ולשמור על ביטחון אזרחי מדינת ישראל. אני מצפה שבעקבות בקשתי שח"כ דיכטר יקיים את הדיון ויזמן את אהוד ברק בהקדם האפשרי".

גם יו"ר מרצ זהבה גלאון הגיבה גם היא לדברי ברק בנוגע לנזק ביטחוני לישראל שנגרם על ידי ראש הממשלה נתניהו ואמרה כי "ההתבטאויות מחייבות בירור מעמיק ודחוף, יש לכנס בהקדם את ועדת החוץ והביטחון. אם אכן שיקול הדעת הלקוי של נתניהו חשף את ישראל לנזק ביטחוני יש לפעול כדי למנוע מטעויות שיקול דעת שכאלה לפגוע בבטחון המדינה שנית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.