"שבתי הביתה": גליק חזר להר הבית

"זה מרגש שאין מילים, בלב מלא תודות לכל שליחיו הנאמנים של הקב“ה", אומר גליק בראיון ל'קוקר' עם רדתו מההר {לראשונה מאז ניסיון ההתנקשות}

אחרי שנה וחצי של אילוצים רפואיים ומשפטיים – האיש המזוהה ביותר עם עליית יהודים להר הבית חוזר אליו: הבוקר עלה יהודה גליק להר הבית לראשונה מאז ניסיון ההתנקשות בתחילת החורף הקודם. העליה התאפשרה לאחר שהמשטרה משכה את האישומים הלא-סבירים נגדו בבית המשפט.

"שבח והודיה לה` יתברך שהחיינו וקיימנו…מרגש שאין מילים", אמר גליק בראיון ל'קוקר' מיד עם רדתו מן ההר.

גליק הוסיף: "בלב מלא תודות לכל שליחיו הנאמנים של הקב“ה אנשי הרפואה, עורכי הדין אביעד ויסולי ויצחק בם,החברים התומכים ומעל כולם אשתי האהובה יפי שבזכותם עברתי את כל המכשולים והאתגרים ושבתי הביתה למרכז העולמי לשלום, מקור האור והטוב של העולם“.

כזכורף ביום חמישי פרסמנו כי יותר משנה של רדיפה משפטית הגיעה לסיומה כאשר המשטרה הודיעה הבוקר כי היא חוזרת בה מהאישומים נגד פעיל הר הבית והמקדש, יהודה גליק. אישומים שמנעו את עלייתו להר.

המשטרה טענה שגליק דחף אישה מוסלמית בהר ושבר את ידה. גליק טען לאורך כל הדרך כי מדובר בעלילה, כשמנגד המשטרה התקשתה להביא בדל ראיה לאישום נגדו – זאת למרות שכל עליה וביקור שלו בהר תועד מתחילתו ועד סופו, מה שמלמד על כך שאין ממש מאחורי האישום.

בוידאו: גליק מותקף ע"י מוסלמים בהר הבית

כאמור, הבוקר חזרה בה המשטרה מהאישומים נגד גליק וכעת הוא יהיה רשאי לשוב ולבקר בהר. המשמעות: כאב ראש גדול למשטרה שתאלץ להתמודד עם הפרות סדר משמעותיות שצפויה להביא איתה עליה כזאת – זאת בשל מעמדו של גליק כסמל העולים להר.

"יש כאן הרבה גורמים שצריכים לעשות חשבון נפש אבל בעת הזאת אני עדיין לא עוסק בזה אלא בהודאה לה` ולכל שליחיו על סיום תקופה של סיוט יגון ואנחה בו אזרח בזמן שהתמודד בטיפול נמרץ במערכה על חייו נאלץ בו זמנית להאבק מול מערכת שהיתה אמורה להגן עליו ומוצא אותה מגוייסת יד ביד עם הגרועים שבאוייבינו במעשה שהוא כולו טרור משפטי", הגיב גליק בעקבות ביטול האישומים נגדו.

גליק הבוקר בהר הבית
גליק הבוקר בהר הבית

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.