שבת במודיעין עילית: מאות ילדים קיבלו את פני הגרב"מ אזרחי (גלריה)

שבת מרוממת עברה על העיר מודיעין עילית בכלל עם שהותו של מרן הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי שליט"א ראש ישיבת "עטרת ישראל" וחבר מועצת גדולי התורה בעיר במהלך השבת.

ראש הישיבה שהה בבית תלמידו הרב אליעזר סברדלוב שליט"א , עם הגיעו לעיר בעש"ק קיבלו את פניו מאות מילדי המתמידים של ארגון "דרכי חינוך" במעמד רב רושם כאשר עברו אחד אחד מהתלמידים ולחצו את ידו.

ביום השבת אחה"צ מסר מרן הגאון שליט"א שיעור בביהמ"ד המרכזי בעיר לאלפי בחורי ישיבות בין הזמנים של הארגון הפרוסים ברחבי העיר בענין חיוב מצוות ספירת העומר ובדרך הלימוד. בשיעור השתתפו כב' המרא דאתרא הגר"מ קסלר שליט"א, רבני העיר, ראש העיר ויו"ר ארגון "דרכי חינוך" הרב מיכאל דור שליט"א.

יצוין כי בסיום השיעור שיבח מרן הגאון שליט"א את יו"ר הארגון הרב מיכאל דור שליט"א על הפעילות הברוכה של בחורי הישיבות בעיר הלומדים במסגרת ישיבות בין הזמנים של הארגון.

 SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ר' ברוך מרדכי גאון אדיר ותותח גדול, חבל שאין לנו עוד כמה כאלו, יהודי שבאמת איכפת לו מכל המצב של עולם התורה. ירבו כמותו.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. צחוק הגורל עד עתה ראשי הישיבות לא רצו בחורים מק"ס עכשיו הם הבינו שהעתיד של בני הישיבות הוא לא מב"ב ולא מירושלים אלא מק"ס…

    בחור מישיבת קול תורה |
    הגב