שבת של חרדה: גיל-עד, נפתלי ואייל עדיין נעדרים • כל העדכונים (וידאו)

הדאגה לשלומם של הנעדרים ליוותה את הציבור היהודי במהלך כל השבת. הקבינט יתכנס הערב.

הותרו לפרסום שמות 3 הנערים הנעדרים: אייל יפרח בן 19 מאלעד תלמיד ישיבת "שבי חברון", גיל-עד שאער בן 16 מטלמון תלמיד ישיבת "מקור חיים" ונפתלי פרנקל בן 16, מנוף איילון גם הוא תלמיד ישיבת "מקור חיים". מיום חמישי ובמהלך השבת המשפחות מכונסות בבתיהן וממתינות למידע על גורל בניהן.

חטיבות הנחל, הצנחנים השב"כ וכוחות נוספים פועלים בשטחי יהודה ושומרון בכדי לאתר את הצעירים. הכוחות נעזרים באמצעים מתקדמים כולל מזל"טים וביצעו מעצרים רבים בכדי לקבל מידע בנושא.

חגיגות בשטחים – בכל שטחי יהודה ושומרון נערכו חגיגות והפלסטינים מקווים שפעולת החטיפה תביא לשחרור עצירים. כמו במקרים קודמים פלסטינים מחלקים ממתקים ברחוב. הנחיות של החמס לתושבים להפריע ככל האפשר לחיילי צה"ל.

ארה"ב התערבה וקרי טילפן לאבו מאזן ונתניהו, אחד החטופים הנו אזרח אמריקאי.
רב ישיבת "מקור חיים" "במוצאי שבת בעזרת השם נתכנס בישיבה – יכול להיות שיהיו התפרצויות או בכי". מקורבים למשפחה מספרים שלמשפחה יש הרבה אמונה.
בשעה 21:00 הקבינט יכונס לדיון מיוחד.

[alooma ref="gush_etzion_vo_atar_vtr2_n20140614_v1" src="2" autoplay="0" pid="0"]

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. משפחות יקרות, כל עם ישראל איתכם ! נעשה כל שיבכולתנו לעזור להם לחזור הביתה, ולא, אנחנו לא מתכוונים שחרורים ואיומים אנחנו מדברים על אמצעים הרבה יותר מסוכנים, צה"ל לא כ"כ מכיר אותם אבל אנחנו כן ! קוראים להם תפילה, התחזקות, אמונה, אהבת ישראל.. השם יעזור וילדיכם ישובו הביתה בשלום בריאים שלמים מאושרים ונזכה לגאולה שלימה !!!! אל תפלו ברוחכם כולנו איתכם, מחזיקים לכם ידיים חזק-חזק, אוהבים תומכים, ועוזרים,
    משפחת עם ישראל.

    yael |
    הגב