שגריר ישראל באוקראיינה ביקר באומן והתרשם מהפעילות למען הבאים לציון (תמונות)

אוקראינה: שגריר ישראל החדש הגיע לציון רבי נחמן באומן לקראת ראש השנה והתרשם מקרוב מהפעילות העניפה לכבוד ההמונים שיגיעו בראש השנה. תיעוד

אלי בלוצרקובסקי שגריר ישראל באוקראיינה החדש הגיע אמש (חמישי) לסיור וביקור התרשמות מההכנות לקראת הגעת הרבבות לציונו הקדוש של הצדיק רבי נחמן מברסלב באומן שבאוקראינה בימי ראש השנה, השתתפו בסיור: קונסולית ישראל באוקראינה אתי בנימין, מושל המחוז, ראש העיר אומן, אנשי ביטחון מקומיים וישראלים, הרב הלל כהן ושמעון בוסקילה מנהלי ארגון 'נקדימון', יו"ר 'איחוד ברסלב באומן' הרב נתן בן נון, הרב נחמן סלומון יו"ר 'האיגוד היהודי באומן', לוי אדרעי שליח משרד החוץ, ועוד.

הרב הלל כהן ממנהלי ארגון נקדימון ואף משמש כיו"ר הצלה אוקראינה אמר: "חשוב להדגיש כי ההגעה גם השנה כמידי שנה לציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב בעיר אומן מוגדרת כבטוחה והמתיחות מול רוסיה לא מורגשת באיזור העיר אומן וקייב, בפני חברי המשלחת הועלו מספר רב של נושאים הקשורים להגעת רבבות המתפללים בימי ראש השנה וסוכם כי יתוגבר פעילות השמירה ושירותי החירום וההצלה".

דברים דומים אמר שמעון בוסקילה איש 'מרכז ברסלב באומן' וממנהלי ארגון נקדימון: "חברי המשלחת הגיעו לסיור נרחב ופגישת היערכות ודנו בנושאי הביטחון, תברואה, תשתיות וכו׳, ולאחר מכן נכנסו לתפילה בציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב, וסיירו במתחם האוהלים, אין ספק כי מרגישים בשטח את האווירה לקראת הגעת הרבבות לימי ראש השנה לעיר אומן, ושמים לב כי בהנהלת העיר אומן ובשלטונות אוקראינה הפיקו לקחים ונערכים השנה לתת מענה ושירות לרבבות החסידים שמגיעים לעיר אומן".

יצויין כי ארגון נקדימון – מרכז הסיוע למבקר היהודי באוקראינה ירכז השנה בימי ראש השנה בשיתוף פעולה ובתיאום עם הנהלת מרכז ברסלב את הטיפול בתחומים: מחלקת אבידות ומציאות/שמירת חפצים, נציגות הקונסוליה הישראלית לטיפול בעניינים קונסולריים או כאלו הדורשים את עזרת משרד החוץ הישראלי, פיקוח על כוחות השיטור והאבטחה, הצלה ורפואה, מודיעין, מערכת כריזה, דלפקים עבור סוכני הנסיעות ושירותים ציבוריים.

כמו כן: יוקם "מוקד מרכזי לפניות הציבור" קו טלפוני מאוייש 24 שעות ביממה שיתן מענה לכל בעיה או צורך ויטפל בבעיות ובצרכים של הפונים אליו, או יפנה אותם לגורמים הרלוונטיים או המוסמכים.

צילום: דוברות ארגון נקדימון
שגריר ישראל אוקראיינה אומן צילם דוברות נקדימון (7)

שגריר ישראל אוקראיינה אומן צילם דוברות נקדימון (8)

שגריר ישראל אוקראיינה אומן צילם דוברות נקדימון (9)

שגריר ישראל אוקראיינה אומן צילם דוברות נקדימון (10)

שגריר ישראל אוקראיינה אומן צילם דוברות נקדימון (11)

שגריר ישראל אוקראיינה אומן צילם דוברות נקדימון (12)

שגריר ישראל אוקראיינה אומן צילם דוברות נקדימון (13)

שגריר ישראל אוקראיינה אומן צילם דוברות נקדימון (1)

שגריר ישראל אוקראיינה אומן צילם דוברות נקדימון (2)

שגריר ישראל אוקראיינה אומן צילם דוברות נקדימון (3)

שגריר ישראל אוקראיינה אומן צילם דוברות נקדימון (4)

שגריר ישראל אוקראיינה אומן צילם דוברות נקדימון (5)

שגריר ישראל אוקראיינה אומן צילם דוברות נקדימון (6)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.