שדרוג הרכב לא חייב להיות יקר

הרכב שלנו הוא אחד המקומות הפרטיים והאינטימיים ביותר. מעבר לפונקציונאליות שלו, והעובדה שהוא מביא אותנו ממקום למקום, לרכב שלנו יש את התחושה המוכרת, הדברים הקטנים שאנו מכירים ורגילים אליהם, והאיכויות השונות שמייחדות אותו בשבילנו.

הרכב שלנו הוא אחד המקומות הפרטיים והאינטימיים ביותר. מעבר לפונקציונאליות שלו, והעובדה שהוא מביא אותנו ממקום למקום, לרכב שלנו יש את התחושה המוכרת, הדברים הקטנים שאנו מכירים ורגילים אליהם, והאיכויות השונות שמייחדות אותו בשבילנו.

תחושת נוחות גבוהה ברכב שלנו היא המפתח לחוויות נהיגה מוצלחת, הרבה מעבר לביצועים של הרכב, שאותם לא כל-כך פשוט לשדרג. כיום, עם מגוון מפתיע של אפשרויות שדרוג לרכב, גם חווית הנהיגה שלכם יכולה להיות הרבה יותר טובה, ובלי להשקיע הון תועפות על תוספות מיותרות ויקרות.

אבזור איכותי – לחוויה המלאה

מאות מוצרים קטנים ושונים יכולים לשדרג לנו את חווית הנסיעה, החל מאביזרים חיוניים שמשפיעים ישירות ובאופן יומיומי על כל נסיעה ונסיעה, וכלה באותם אביזרים משעשעים שנועדו להוסיף אווירה או להיות בשימוש מינימאלי.רנו, סיטרואן, או פיג'ו 2008, זה ממש לא משנה, כל רכב יכול ליהנות משדרוג פשוט ומשתלם עם אחד או יותר מהאביזרים ברשימה:

1. מחזיק כוסות – לא מדובר באביזר יוצא דופן, אלא שרבים בוחרים אחד זול במיוחד, שנשבר בקלות. חסכו מעצמכם את התסכול, ותנו לעצמכם ליהנות ממחזיק כוסות איכותי. גם המחזיק האיכותי ביותר לא עולה יותר מכמה עשרות שקלים, והיציבות והנוחות שהוא מעניק שווה כל שקל.

2. מחזיק לסלולארי – עם אפליקציות של מפה וניווט, ואינספור שיחות טלפון שנעשות במהלך הנהיגה, מוטב שהסלולארי שלכם יישב במיקום נוח ונראה לעין, בצורה אלגנטית, עם אביזר פשוט, זמין במיוחד, ובמחיר שווה לכל נפש.

3. שואב אבק – לא תמיד יש זמן להגיע לניקוי רכב, ולפעמים שעה אחרי שהרכב יצא מניקוי, נפלה לילדים שקית במבה על הריפוד. עם שואב אבק קומפקטי המיועד לרכב ניתן לנקות את פנים הרכב בדקות ספורות, וליהנות מרכב נקי ונעים כל הזמן.

4. DVD – הילדים מבקשים חטיפים ומפילים אותם על הריפוד? אולי עדיף להעסיק אותם עם סרט מצויר במהלך הנסיעה. כיום, המחירים של מכשירי DVD לרכב כל-כך נגישים, עד כי תופתעו באיזו קלות תוכלו לאבזר גם את הרכב שלכם, ולשדרג את הנסיעה, לכם, ולנוסעים.

רכב משודרג – לא על האביזרים לבדם

שדרוג הרכב שלכם יכול לשמור על תעריף נמוך גם בדברים מקיפים יותר. דוגמא לכך היא החלפת הריפוד הישן בריפוד חדש ומפנק. ההוצאה מעט גבוהה יותר משואב האבק או מחזיק הכוסות, אך עדיין בגבול המחירים הזמינים, והשינוי באיכות החוויה ברכב משמעותי במיוחד.

אם ברשותכם רכב שנראה טוב במקור אך נמצא על הכביש כבר כמה שנים, לדוגמא רכב הפיג'ו 2008 שעבר דבר או שניים בדרכים, תיקוני פחחות קלים יכולים להחזיר עטרה ליושנה, ולהקפיץ לא רק את מצב-הרוח שלכם, אלא גם את ערך הרכב עצמו, מה שאומר שתיהנו מחוויה מלאה יותר, מבחוץ ומבפנים, במקביל לשמירה על ערך הרכב, במקרה ותבחרו למכור בעתיד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.