שדרנית גלגלצ הביעה תמיכה בדריסה ופוטרה

שדרנית גלגלצ חן אלמליח, פרסמה היום (רביעי) בעמוד הפייסבוק שלה פוסט בו הביעה תמיכה באירוע הדריסה. { בלי בושה}

בושה! שדרנית גלגלצ חן אלמליח, פרסמה היום (רביעי) בעמוד הפייסבוק שלה פוסט בו הביעה תמיכה באירוע הדריסה בו דרס בדואי שוטר ביישוב אום אל חירן שבנגב.

בתגובה לפוסט, מפקד גלצ ירון דקל הודיע כי החליט על סיום העסקתה באופן מיידי. "למי שמביע תמיכה בדריסת שוטר – אין מקום להימנות עם שדרי גלצ וגלגלצ", אמר דקל.

 

אלמליח, תקליטנית בתחנה הצבאית, כתבה בפוסט  שהיא תומכת בנהג הדורס באירוע בו נהרג  השוטר. "גם אני הייתי דורסת שוטר אם היו מפנים אותי בכוח מהבית כדי לבנות יישוב לאנשים חזקים ממני", כתבה אלמליח.

 

 

זמן קצר לאחר שפרסמה את הפוסט, הודיע מפקד גלי צה"ל על הפסקת שידוריה של אלמליח במסגרת גלגלצ ואף צייץ על כך בחשבון הטוויטר שלו. מיד לאחר מכן מחקה אלמליח את הפוסט המדובר מעמוד הפייסבוק שלה והעלתה הודעה במקומו, בו תקפה את מבקריה.

 

"מחקתי את הפוסט כי מה שנותר ממנו זו הכותרת האלימה מבלי יכולת לקיים דיון מורכב על האלימות שמופנית כלפי האזרחים", הסבירה. "כולם קורבנות, המפונים והשוטרים, הפשעים הגרועים ביותר נעשים בחסות החוק. ולכל חבריי, אבירי זכויות המזרחים שפינוקו אותי ב'מחמאות' – אתם עלובים ואתם מאכזבים יותר מכולם. צדק הוא צדק, וכל אחד יכול למצוא את עצמו בקלות קורבן של התעמרות ממסדית. קחו את המחאה שלכם וקפלו אותה חזרה לבוידעם. צביעות".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מה זה?

    האם זה פרחה ערבייה מרוקאקית מסר יחה מטו נפת מטומטמת כמו טלי פחימה??

    הברברים הסתננו לארץ הקודש במסווה עליית יהודי מרוקו

    הברברים הסתננו לארץ הקודש במסווה עליית יהודי מרוקו |
    הגב