בנט בסיור במרכז תעסוקתי לחרדים בבני ברק: "הציבור החרדי רוצה לעבוד"

על רקע המתיחות בימים האחרונים עם הציבור החרדי, הגיע היום שר הכלכלה, נפתלי בנט, לסיור עבודה ראשון דווקא בבני ברק. בנט נפגש עם תלמידים חרדים בקורסי השמה של משרד הכלכלה, ואף נטל חלק בשיעור להנדסאי חשמל שנערך באותו זמן במקום.

בנט קיבל סקירה מקיפה על פעילות המרכז. בנט אמר בסיור כי "הציבור החרדי רוצה לעבוד, ואנחנו צריכים לעבוד קשה כדי שיהיה להם איפה לעבוד. אנחנו נשקיע 70 מיליון ש"ח למרכזי הכוון תעסוקתיים לציבור החרדי בירושלים ובבני ברק ונעשה את הדברים מתוך כבוד לזולת ודו שיח אבל בנחישות".

"יש פה רצון אדיר של הציבור החרדי לבוא לעבוד" אמר בנט והוסיף, "התפקיד שלנו הוא קודם כל לא לקלקל, ואנחנו צריכים להכפיל את יכולת הקיבולת שלנו להכשרה, מיון והשמה לגברים חרדים. בשלב הזה, אנחנו מדברים על סדר גודל של 30 אלף צעירים שיכנסו בהדרגה לשוק העבודה. אנחנו במשרד הכלכלה נהיה ערוכים לכך. זה התפקיד שלנו להיכנס לצנרת, לאתר את החסמים הבירוקרטים ולפתוח אותם".

בהתייחסו לשלל הרפורמות המתפרסמות בתקופה האחרונה אמר בנט, שעתיד להתמנות ביום ראשון ליו"ר וועדת השרים לנושא הורדת יוקר המחיה, כי "אנחנו מתכוונים להיות פותחי הסתימות של הבירוקרטיה הישראלית".

צילום: אסף שילה

Bennet 25-4-13  002 (1)

Bennet 25-4-13  008
צילום חדשות 24
בנט בב''ב 1

בנט בב''ב 2

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.