"שהרבנים יפסיקו לחלק תרופות למטרידים"

בימים האחרונים התקבלו תלונות נוספות על ראשי ישיבות שלכאורה הטרידו בחורים בעת שהותם בישיבה. בקבוצות הווטסאפ החרדיות מציעים לשנות את השיטה וללכת ביד קשה כנגד אותם מטרידים. {בעקבות ההטרדות}

בעקבות חשיפת פרשיית המשגיח, התקבלו בימים האחרונים תלונות נוספות על ראשי ישיבות שלכאורה הטרידו בחורים בעת שהותם בישיבה.

כפי שנחשף בבקליינע 'קוקר,' בחור ישיבה מישיבה במרכז הארץ טוען כי ראש הישיבה הטריד אותו במהלך החודשים האחרונים, יממה לאחר הפרסום ב'קוקר'  ראש הישיבה נסע לחו"ל, מקורביו מכחישים את הטענות וטוענים כי ראש הישיבה נסע לצורך גיוס כספים בישיבה וכי הוא לא עשה דבר רע לאף בחור בישיבה.

בעקבות סדרת הפרשות שנחשפו, הפך הנושא לשיחת היום בקבוצות הווטסאפ החרדיות שם נערכים ויכוחים סוערים על התערבותם של הרבנים בפרשה.

בקבוצת הווטסאפ 'מרכז התקשורת' סיפר אחד החברים על כך שמספר רבנים מטפלים בכל מקרה לגופו תוך שיתוף פעולה עם המשטרה מעניקים הרבנים למטופלים תרופות שנועדות למנוע מקרים נוספים.

בתגובה לדברים תקף העיתונאי דודי שוומנפלד את השיטה הקיימת, ותהה, "תרופות"???? יש תרופות גם לגנבים? או רק למטרידים? ואם הוא חילוני גם אז הרבנים מחלקים תרופות????".

במקום טיפול תרופתי הציע שוומנפלד פתרון יצירתי משלו, "אם הזבלים. ידעו שבמקום לקבל נו נו נו מהרבנים. הם ישבו באבו כביר עם ערבים רוצחים.  ויעברו חקירות אלימות ומשפילות. זה יכול להזיז משהו.

לדברי שוומנפלד, " תארו לעצמכם שהמנוול מנתיבות היה מטופל ע״י רבנים. ולא עי המשטרה.  הוא היה עכשיו ישן את שנתו בביתו עם משפחתו. לאחר בירור קצר ואפילו רציני.  לשמחתנו. הוא נתפס ע״י בלשי משטרת נתיבות. שמן הסתם גם התפרקו עליו. ואת הלילה הוא יעשה מאחורי סורג ובריח".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.