שובה של החצאית מקסי

כמעט סוף עונה ורגע לפני החגים הקרבים, הגיע הזמן לעבור לאלטרנטיבה המתנפנפת, האופנתית ובעיקר הקיצית: החצאית מקסי, המידי וכל חצאית בטקסטורה של בדים קיציים וקלילים לעבור את הקיץ בשלום, ויש גם רשת אופנה חדשה בישראל RESERVED שהגיעה אלינו ישר מפולין

אוגוסט בשיאו עם קיץ לוהט במיוחד, חצאיות מקסי בצבעים או בהדפסים שולטים בכל הקולקציות ברשתות השיווק, פאשנסטיות שמתדהרות איתן כל הדרך לתמונה מוצלחת ברשת חברתית. באופנה כמו באופנה אין חוקים, מלבד אלו שהרחוב מכתיב. נדמה שכל האורכים נכונים ובאופנה, אורך מקסי מגיע כחלק מהחזרה לשנות ה-70 ולהמשך סגנון הבוהו-שיק המככב כבר כמה עונות.

המגוון של החצאיות המקסי הוא עצום ובא לידי ביטוי בסוגים השונים של החצאיות שניתן למצוא בקולקציות השונות של רשתות ומעצבי האופנה בארץ ומעבר לים.

רשת האופנה RESEVERT נפתחה הבוקר בקניון איילון סניף ראשון של הרשת הפולנית בארץ. ברשת קיימים סגנונות שונים של שמלות וחצאיות, התלהבנו מהאורכים שבהחלט יתאימו לכל אחת מכן.

ריזברד – טקסטורות ובדים קלילים

הקולקציה הראשונה מתמקדת בפריטי אופנה לנשים סתיו 2018: מידי שבוע תיכנס קולקציות קפסולה של מעצבים ומשפיענים מרחבי העולם.

המכנה המשותף של דגמי הקולקציה הם לא רק דגמי הרטרו, אלא גם פלטת הצבעים  המתייחסים לאווירה של התקופה, כגון גווני חרדל, ירוק בקבוק, כחול עמוק, סגול כהה,  צהוב דהוי, קינמון, חום כהה ועוד. מחירי המותג בישראל יהיו זהים למחירים באירופה, בפולין ובאירופה.

 

מבחר חצאיות מקסי שיתאימו לכן:

סטיווריוס
רנואר // צילום: אלעד חיזקי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.