שובר את החרם? הרב אלבז ל'קול ברמה': "אשריכם"

למרות החרם שהכריזו בש"ס על תחנת הרדיו הפופולארית, העניק הבוקר חבר מועצת החכמים של התנועה, הגר"א אלבז, ראיון מיוחד ל'קול ברמה' ודיבר בשבחה. האזינו

בחודשים האחרונים החריפה מאוד המתיחות בין תנועת ש"ס לתחנת הרדיו 'קול ברמה'. בכירי המפלגה טוענים שבתכניות הרדיו בתחנה ניכרת הטיה פוליטית לטובת אלי ישי, זאת משום קרבתו של הזכיין המפעיל את התחנה לאלי ישי.

המאבק הגיע לשיא בדברים הקשים שהשמיע נשיא מועצת החכמים של התנועה, הגר"ש כהן, בגנות התחנה. הרב כהן טען, כזכור, שאסור להאזין לתחנה, כאשר גם הרה"ר הרב יצחק יוסף הסכים עם הדברים.

אלא שהבוקר קיבל החרם תפנית מפתיעה: חבר מועצת החכמים, הגר"א אלבז, העניק שיחה מיוחדת לתכנית 'שמונה עד עשר' במהלכה השמיע דברי שבח על התחנה והשידורים שלה. למרות השיחה המפתיעה, קשה לראות בכך רמז על שינוי מדיניות מצד התנועה, היות ומדובר ברב ראובן אלבז הנוטה לשמור על ניטרליות בסוגיות כגון אלה.
האזינו לשיחה המלאה באדיבות 'קול ברמה'.
[alooma ref="2d5462570d86723ae2fb05b6e43b8cfe.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]

כזכור, במהלך מערכת הבחירות הפכה היריבות בין ש"ס ל'קול ברמה' מסמויה לגלויה, כאשר סגן רה"ע ירושלים, צביקה כהן, התבקש לעלות לשידור ב'קול ברמה' כדי לספר על ההיערכות לשלג (הקודם), אולם הוא סירב להתראיין לתחנה בשל הוראה מיוחדת של אריה דרעי.

בעקבות הדברים קרא ח"מ עיריית ירושלים לשעבר, נתי לסרי, לכהן להתפטר: "נחצה פה קו אדום. תחזור בך או שתתפטר", דברי לסרי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מדבר על אחדות ותופס צד מה זה תיאטרון???

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב