שוב: בית בכפר דומא הוצת הלילה

הבית, ששייך גם הוא לחמולת דוואבשה, הוצת על רקע פלילי. בימין כבר רומזים כי יתכן וזה מה שעמד מאחורי ההצתה הקודמת

שוב הצתת בית בכפר דומא, שוב מדובר בבית השייך לבני חמולת וואבשה: הפלסטינים מדווחים כי בשעות הלילה פרצה שריפה בבית השייך לאחד מבני משפחת דוואבשה בכפר דומא. ע"פ דיווחים שונים מספר בני משפחה נפצעו בשריפה, אולם דיווחים אלו נדחו מאוחר יותר.

תחילה האשימו הפלסטינים את המתנחלים במעשה, אולם לאחר מספר שעות הודיע מושל הכפר כי האש פרצה בשל תקלה בזרם החשמל.

למרות זאת, גורמים מקומיים טוענים כי הרקע למעשה פלילי, ולראיה הם מציגים בקבוק תבערה שנמצא בתוך הבית. הגורמים מגישים כי לא מדובר בפעולת תג מחיר, אלא בסכסוך פנימי.

כזכור, בחודש יולי האחרון הוצת ביתם של בני משפחה אחרים מחמולת וואבשה, ההצתה – שבוצעה ע"פ ההערכות ע"י טרוריסטים יהודיים – גרמה למותם של התינוק בן השנה וחצי, עלי דוואבשה, ושל אביו סעד. כמו כן היא הובילה לפציעתם של בני משפחה נוספים. בעקבות ההצתה הוצאו צווי הרחקה מנהליים, כמו גם מעצרים מנהליים, כנגד מספר פעילי ימין קיצונים.

ההתרחשות האחרונה לא נעלה מעיניהם של גורמים בימין, והבוקר הם כבר רומזים כי יתכן והאירוע מלמדת שגם פעולת ההצתה הקטלנית לפני כחודש התבצעה ע"י פלסטינים בשל סכסוך פנימי, סכסוך שהוביל הלילה להצתה נוספת.

"אחרי שלושה שבועות של האשמות נגד 'הטרור היהודי' יכול להיות שכל הסיפור לא היה ולא נברא?", נכתב באתר הדתי – ימני 'סרוגים'.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מסקנה: זה ברור שהכל קשור, כל שריפת 3 הבתים ב-2 האירועים,, והרקע הוא פלילי, והמבצע/ים זה ערבים,, ואין שום קשר ליהודים….

  והכל מתאים לתחקירי שפרסמתי לפני 3 שבועות……..

  הכנתי לכם תחקיר מלא ורציני, עם מידע מלא ומקיף,
  ראו פרטים נוספים על זה מעתה,,, וכל תחקירי בעבר לאחר האירוע הראשון,

  קיראו תגובתי לגבי העבר במס' 5, ולגבי עתה החדש ועידכונים חדשים על מס' 6
  kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1344925

  --הנה תחקירי המלא, עם כל המידע והאמת והפרטים |
  הגב