אחרי הקניידלך: התקשורת שוב מסיתה

שבוע לאחר 'סערת הקניידעלך' שוב נשמעים בתקשורת ביטויים חמורים כנגד הציבור החרדי. בכתבה ששודרה אמש בערוץ 2 נאמר: "בני המיעוטים, החרדים ותושבי יש"ע באופן כללי מצייתים פחות לכלל החוקים בישראל". יו"ר המטה החרדי בליכוד, יעקב וידר, שיגר תלונה בנושא לשר התקשורת שהבטיח לטפל בדברים בחומרה

שוב הסתה בתקשורת: בכתבה ששודרה אמש במהדורה המרכזית של חדשות ערוץ 2, נאמרו התבטאויות חמורות כנגד קבוצות המיעוט בחברה הישראלית: "בני המיעוטים, החרדים ותושבי יש"ע באופן כללי מצייתים פחות לכלל החוקים בישראל", אמר, בין היתר, עו"ד אלי אור מהמכללה למנהל.

יצויין כי הדברים שודרו פחות משבוע אחרי גל מחאה בתקשורת וברשתות החברתיות בעקבות דברים שנאמרו בשידור בגלי צה"ל כנגד האוכלוסייה החרדית.

יעקב וידר, יו"ר המטה החרדי בליכוד וחבר נשיאות הליכוד, הגיב בעמוד הפייסבוק שלו בחריפות: "בשנים האחרונות הסתה נגד ציבורים שלמים הפכה לנורמה. אבל דברי ההסתה והשנאה אתמול במהדורה המרכזית של ערוץ הטלוויזיה הגדול בישראל – עברו כל גבול".

יעקב וידר (1)

בהמשך עדכן וידר כי "מלשכת שר התקשורת נמסר לי כי הם רואים את שידור הדברים בחומרה רבה, וכי יעבירו באופן מיידי את הנושא לטיפול מחלקת האכיפה, שבסמכותה להטיל סנקציות על הערוץ במקרה של פגיעה בטעם הטוב או ברגשות הציבור".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נכון שהחרדים לא מצייתים לחלק מהחוקים שנוגדים את דעת התורה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב