שוב: כתובות נאצה על ביתו של הגר"י רוזן

הקיצונים לא עוצרים: כתובת נאצה רוססה הלילה, שוב, על פתח ביתו של ראש ישיבת 'אור ישראל': "די. משת"פ" {זעזוע}

החרפה נמשכת: כתובת נאצה רוססה הלילה על ביתו של ראש ישיבת 'אור ישראל', הגאון רבי יגאל רוזן.

"די. משת"פ", נכתב על קירות הבית, מה שמלמד על כך שאחראים לה גורמי קיצון המתנגדים לחוק הגיוס ורואים ברב רוזן אחד ממובילי העמדה הפרקטית בענין.

הכתובת שרוססה הלילה. באדיבות המצלם
הכתובת שרוססה הלילה. באדיבות המצלם

כאמור, מדובר בפעם השניה שמרוססות כתובות כאלה על קירות ביתו של ראש הישיבה. לפני כשלשה שבועות דיווחנו כי אלמונים, המזוהים ככל הנראה עם המאבק נגד הגיוס, ריססו כתובות נאצה חמורות על דלת ביתו של ראש ישיבות 'אור ישראל' בפתח תקווה, הגאון רבי יגאל רוזן, הדביקו את דלת ביתו ושברו את מנעול הדלת.

לראשונה הגר"י רוזן איחר במספר דקות לתפילת שחרית בישיבה בעקבות התקרית. הדלת הייתה נעולה ולא הייתה אפשרות לגר"י לצאת מבלי להזמין פורץ מיוחד לביתו בשעות הבוקר המוקדמות.

האלמונים שהגיעו בשעת לילה מאוחרת לבצע את זממם ריססו כתובות חמורים נגד הגר"י רוזן וזאת בשל כפיפותו להנהגת הדור ובראשם למרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן, בין הכתובות החמורים נכתב: "תמחה זכר עמלק" ו"קאפו צבאי"..

הפגיעה בגר"י רוזן מגיעה לאחר פגיעה ממושכת ברבנים ובראשי הישיבות ברבים. בעבר דיווחנו כאן ב'קוקר' על הפגיעה החמורה בגאון רבי יהודה סילמן על ידי אנשי 'הפלג הירושלמי' בעת דרשת שבת שובה בבית מדרשו בשכונת רמת אלחנן בבני ברק.

20160107_093226

20160107_093218

20160107_092950

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.