פוזל לחרדים? לפיד יחגוג בר מצווה בכותל

לאחר שהצטלם עם מזוזות וספרי קודש, יו"ר מפלגת 'יש עתיד', ח"כ יאיר לפיד, יחגוג מחר עם ניצולי השואה ברחבת הכותל טקס בר המצווה שלא זכו לקיים.

מתקרב לחרדים או פוזל לבחירות? תחליטו אתם, מה שברור הוא שיאיר לפיד ממשיך לפזול שוב ושוב למצביעים מהפריפריה. לאחר שהצטלם עם מזוזות וספרי קודש,  יו"ר מפלגת 'יש עתיד', ח"כ יאיר לפיד, יחגוג מחר עם ניצולי השואה ברחבת הכותל טקס בר המצווה שלא זכו לקיים.

לרחבת הכותל יגיעו כ-30 ניצולים וניצולות, שלא זכו לקיים טקס בר ובת מצווה בנערותם,  בטקס בר ובת מצווה מיוחד שיערכו הרב הראשי לישראל, דוד לאו, רב הכותל, שמואל רבינוביץ,  עלה על טרמפ גם  יו"ר מפלגת 'יש עתיד', ח"כ יאיר לפיד.

האירוע יחל בשעה 9:30 ברחבת הכותל. תחילה יתקיים טקס הנחת תפילין ועלייה לתורה של הניצולים ברחבת הכותל. לאחר מכן יתכנסו הניצולים לספר ולשתף היכן היו בנערותם בזמן השואה ובמועד בר ובת המצווה שלהם וכיצד הם מרגישים במעמד המרגש.

האירוע הוא גם סגירת מעגל ללפיד. כזכור, אביו, טומי לפיד, לא זכה לציין את בר המצווה שלו  מכיוון ששהה בגטו בודפשט בעת שהגיע לגיל מצוות.

במערכת הפוליטית סבורים כי לאחר ביטל חוק הגיוס והעברת התקציב, לפיד יצטרף לקואליציה המקרטעת, ולפיכך הוא נוקט בסדרה של מהלכים שיכשירו את הקרקע לקראת כניסה אפשרית לקואליציה עם המפלגות החרדיות.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אמנם פוזל!
    אבל בשכל ולא לכיוון החרדים!!!
    מדובר בחתיכת סט"א שמנסה להטיל את זוהמו על תורת ישראל.

    מיקי |
    הגב