שוב שחיתות ברחובות? ראש העיר נחקר בחשד להפרת אמונים

שש שנים אחרי שהחליף את שוקי פורר שפרש עקב שחיתות נחקר היום רחמים מלול באזהרה בנוגע להעסקתו של עו"ד עם ניגוד עניינים אליו – על פי החשד – היה מודע

[one_fifth_last]על פי הפרסומים הערב ראש עיריית רחובות רחמים מלול נחקר היום באזהרה במשרדי להב 433 בלוד בחשד לשיבוש הליכי משפט, מרמה והפרת אמונים.

 

על פי החשד מלול ידע ולא דיווח לאיש כי העסקתו של היועץ המשפטי עו"ד רועי בר (נגדו מתנהלת חקירה על ניגוד עניינים) כרוכה בניגוד עניינים בכך ששימש כיועץ משפטי חיצוני לרשויות נוספות. כמו כן נחשד שפעל לקבלת חומר מהחקירה שהתנהלה נגדו.

 

רחמים מלול נכנס לתפקיד ראש עיריית רחובות במרץ 2009 במקומו של שוקי פורר, ראש העיר הקודם של רחובות שהורשע בהפרת אמונים. מאז הוא התמודד וזכה בשתי מערכות בחירות, כשבאחרונה מביניהם זכה ברוב כמעט חסר תקדים של 83% מהקולות. הוא מוכר כראש עיר חזק ויעיל ששיפר פלאים את איכות החיים של תושבי רחובות ותרם רבות לפיתוחה וללא ספק הוא מראשי הערים האהודים בישראל. רק בשבוע שעבר פורסם כי אריה דרעי הציע לו להצטרף לרשימת ש"ס לכנסת הבאה, הצעה שלפי אותם פרסומים הוא השיב לה בשלילה.

 

בעבר כיהן מלול כח"כ מטעם ש"ס וכסגן יו"ר הכנסת מטעמה. עם מינויו של ישי ליו"ר נמנה מלול על ארבעת החכי"ם שסירבו להצהיר על נאמנותם לישי על פני דרעי והוא פוטר מהרשימה. מאז הוא עשה חיל במועצת עיריית רחובות ובהמשך עמד בראש רשימת הליכוד המקומית עד לכניסתו לתפקיד ראש העיר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.