שוואקי הופיע בצפת: אלף איש באו ליהנות

למעלה מאלף תושבי העיר צפת נהנו ממופע קיץ מושקע של גדול הזמר יעקב שוואקי * המופע נערך בסיוע המינהל החרדי לחינוך ותרבות בראשותו של יו"ר ש"ס הרב רונן גנון וראש העיר אילן שוחט * ראש העיר נשא דברי ברכה ואמר: "הגשמתי חלום בהבאת יעקב שוואקי לצפת וזאת כחלק מהפעילות למען התרבות לתושבים החרדים"
למעלה מאלף תושבי העיר צפת נהנו ממופע קיץ בלתי נשכח של גדול הזמר יעקב שוואקי שהופיע מעל בימת היכל התרבות בית יגאל אלון בצפת ושימח את התושבים במהלך ימי בין הזמנים.
במהלך שעות המופע היטיב יעקב שוואקי לשורר ממיטב שיריו האהובים כשבמהלך המופע אף ירד אל הקהל באקט ידידותי שהלהיב את ההמונים.
מופע הקיץ של שוואקי בט"ו באב היה כיום חג לתושבי העיר צפת. שעה ארוכה לפני תחילת המופע נהרו ההמונים אל היכל התרבות כשבני הקהילה החרדית מעלים על נס את העירייה על החלטתה לקיים את המופע החסידי לראשונה בתולדות העיר צפת ובעלות מסובסדת.
בשל הביקוש הרב, כאשר התמלאו כסאות היכל התרבות הציבה העירייה מסכים מחוץ להיכל ואפשרה להמוני התושבים והמבקרים ליהנות מהמופע ללא תשלום.
המופע כולו נערך על טהרת הקודש ותוך שמירה על גדרי הצניעות.
מי שעמד מאחורי הבאתו של יעקב שוואקי להופעה בעיר צפת זהו המינהל החרדי לחינוך ותרבות בראשותו של יו"ר ש"ס בעיר הרב רונן גנון ובפעילות משותפת עם ראש העיר מר אילן שוחט.
שבועות ארוכים לפני המופע עמלו בחברה למתנ"סים בראשות מר אייל שלי ומנהלת תרבות חרדית הגב' חגית שירה סויסה על המופע המושקע כמו גם על פעילויות קיץ נוספות שנערכות בכל ימי בין הזמנים לגברים, נשים וילדים, כאשר בכל יום נהנים תושביה החרדים של צפת ממופעים מושקעים על טהרת הקודש.
במהלך דברי הברכה שנשא ראש העיר אילן שוחט הוא הבטיח להמשיך ולדאוג לבני המגזר החרדי לפעילויות מותאמות, דבר לו לא זכו שנים רבות. "אני מרגיש כי הגשמתי חלום בהבאת ענק הזמר החסידי יעקב שוואקי לצפת וזאת כחלק מפעילותי לפעול למען תרבות גם לציבור החרדי". אמר והודה אף לשמריהו הרמן ראש מחלקת התרבות התורנית במשרד החינוך שסייע במימון המופע.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הלוואי עלינו תושבי מודעין והסביבה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב