שוטר נגח בתושב מזרח י-ם

שוטר יס"מ הכה נהג משאית בשכונת ואדי ג'וז בירושלים, וזאת בעקבות ויכוח על תאונה שהתפתח בין הצדדים. { אלימות משטרתית}

האלימות המשטרתית מגיעה הפעם למגזר הערבי: שוטר יס"מ הכה נהג משאית בשכונת ואדי ג'וז בירושלים, וזאת בעקבות ויכוח על תאונה שהתפתח בין הצדדים.

בתיעוד שפורסם בחדשות 2 נראה השוטר כשהוא מכה  אנשים נוספים שהיו מוערבים בתקרית. הנהג שתיעד את התקרית בשיחה עם חדשות 2 Online: "הוא הרביץ בלי סיבה".

"הגיע למקום שוטר שאמר שהאוטו שלו נפגע", סיפר אחמד טוויל שצילם את התקרית.

בתיעוד נראה השוטר כשהוא זועם על נזק לרכב שיצטרך לשלם. "הוא אמר לו: 'שברת לי את האוטו'", הוסיף טוויל. "אני הייתי ברכב שלי באותו זמן, שם מותקנת מצלמה".

"אחרי שירדתי מהאוטו כדי להפריד קיבלתי גם מכות", הוא אמר. "העין שלי נפגעה. ברחתי מהמקום, חברים שלי לקחו אותי משם".

השר לביטחון הפנים ארדן גינה את  התקריץ ואמר כי מח"ש תמצה עמו את הדין. "התנהגות שוטר היס"מ שצולם תוקף באלימות תושב מזרח ירושלים היא חמורה ביותר וראויה לכל גנאי", אמר ארדן. "התנהגות כזו פוגעת במשטרה כולה ונכון פעלה המשטרה כאשר השעתה מיידית את השוטר. אין מקום להתנהגות כזו של שוטרים ואני מקווה שמח״ש תמצה עימו את מלוא חומרת הדין בשל התנהגותו הפסולה".

מהמשטרה נמסר בתגובה: "מדובר בהתנהגות חמורה וחריגה שאינה עומדת בקנה אחד עם ההתנהגות המצופה משוטרים. עם קבלת הסרטון השוטר הוצא לחופשה כפויה באופן מיידי ובהמשך יוזמן לשימוע לבחינת המשך שירותו במשטרה. במקביל החומר הועבר לבחינת המחלקה לחקירות שוטרים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.