שולה זקן מוכנה להעיד נגד אולמרט

שולה זקן הגיעה להסכמה ובה תעיד נגד ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, בתמורה להפחתת עונשה

המשא ומתן עם שולה זקן לפיה תעיד נגד ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, ובתמורה יופחת עונשה- מגיע לסיומו, וכעת ישנה הסכמה מצידה של זקן לעסקה.

העיסקה שקיבלה את אישורה של שולה זקן טעונה עדיין את אישור הפרקליטות, שם יושבים כרגע לדיון האם לקבל את ההצעה.

הפרקליטות מעוניינת מאוד בעסקה שיכולה להביא לשינוי דרמטי בכל ההליך נגד אולמרט הן בפרשת הולילנד והן בפרשיות הקודמות. הפרקליטות שספגה מכה קשה כשהפסידה במשפט אולמרט מנסה בכל כוחה לשפר את התדמית המרוסקת ולשנות את התמונה, אם לא בפרשיות הקודמות, לפחות בפרשת הולילנד.

הבעיה העיקרית היא שעומדת בפני פרקליטות המדינה היא האפשרות שבית במשפט לא יאשר בשלב כל כך מתקדם של המשפט לתת לזקן לחזור ולהעיד. נקודה זאת היא שטורדת כרגע את מנוחתם של אנשי הפרקליטות.

לפי המסתמן, בפרקליטות יקבלו לבסוף את העסקה שנותנת להם סיכוי משמעותי בפרשת הולילנד, זאת לאחר מה שהתפתח עד עכשיו בזירה המשפטית, מצב הפרליטות גם בפרשה זו לא מבשר טוב.

בדיונים הקודמים במשפט ולאחר מותו של עד המדינה דכנר היה נראה שהקרקע נשמטת מתחת לרגלי התביעה, גם הפעם. הסיכוי היחיד של פרקליטות המדינה להציל את כבודה האבוד תלוי אם כך בעסקה הנוכחית.

אולמרט שכבר נחלץ מכל הפרשיות האחרונות ברגע האחרון מייחל שגם הפעם יעמוד לו מזלו ובית המשפט ידחה את העסקה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הדג מסריח מהראש!!!

  והפאה הנכרית שמעליו מסריח ביותר!!! (איכסא-לקא) היצר הרע מכשיל האשה המנובלת עם הקישוט של הפאה נכרית, שתגרה המון גברים ברחוב, ואח"כ הם נכשלים מזה בהרהורים רעים, וכל מיני עבירות, כל היום ולילה להחטיאם ביותר, כגון להתאוות לאשה אחרת, (הרי אסור ליתן עיניו באשה אחרת) וידוע כי גדול המחטיאו יותר מן ההורגו, ה"י, האשה הזאת הלובשת פאה, שורפת בנו, ואוכלת כל חלקה הטוב, ר"ל, כמו שהנביא אומר: גם כי תרבו תפילה אינני שומע, ידכם דמים מלאו. "הפאה היא בושה הכי גדולה לעם ישראל"

  חובתנו חובת השעה, כאשר באים לבלע את הקודש, כאשר השי”ת דורש מאתנו לשוב בתשובה שלמה, כולנו ממש ללא יוצא מן הכלל, וידוע שרוב הרבנים "הגדולים" בדורינו אסרו ללכת עם פאות, וגם הפאות שהתירו הם פאות שנראות כמו קן או קש, אז המסקנה היא, שהפאות שהנשים הולכות היום הם אסורות בהחלט באיסורים מוחלטים.

  אנא ד’ בזכות התשובה של הנשים צדקניות, שמהיום ילבשו רק מטפחת, אמור לכל צרותינו די, ובטל מעלינו כל גזירות קשות ובימים אלו הראנו רק נסים ונפלאות כאשר בימי מרדכי ואסתר וכל המחשבות והגזירות יתהפכו כולם לטובה ולברכה.

  נא ערה עלינו רוח ממרום ופרוש עלינו סוכת שלומך סוכת רחמים וחיים ושלום, ונהיה כולנו כאיש אחד בלב אחד לאהבתך וליראתך ולעבדך בלבב שלם, ונזכה כולנו יחד לראות בהרמת קרן התורה היראה והצניעות בקרוב בשובך לציון ברחמים, בביאת משיח צדקנו בב”א.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב