שולחן שבת מושלם עם טריפ

שולחן שבת מושלם עם המשקאות הקלים של 'טריפ פלוס' בטעמים מטריפים

שולחן השבת שלכם – שלוש סעודות, זמירות, אווירה משפחתית. אתם מתענגים בתענוגים, מערב שבת מזמינים כל מיני מטעמים ודואגים ששולחן השבת שלכם יהיה מלא בכל טוב. כדי להשלים את האווירה והטעם, כדאי שהשתייה שתפאר את השבת שלכם תהיה מסדרת המשקאות הקלים החדשה של 'טריפ פלוס' בניחוחות טרופיים ואקזוטיים ובטעם מטריף!

סדרת משקאות טריפ פלוס החדשה כוללת בשלב זה משקאות קלים בשישה טעמים: תפוזים, מנגו, אפרסק, תות-בננה, ענבים ותפוחים. סדרת המשקאות כשרה למהדרין בהשגחת בד"ץ העדה החרדית. משקאות טריפ פלוס בטעמים תפוזים, מנגו, אפרסק, תות-בננה, ענבים ותפוחים כוללים רכיבי פרי טבעי, ויוצרו באמצעות חומרי גלם מהטובים ביותר המגיעים ממדינות המוצא של הפירות הטרופיים כמו ברזיל ודרום אפריקה. בהמשך יתווספו לסדרת המשקאות הקלים טעמים נוספים ומפנקים ותושק גם סדרה ללא תוספת סוכר.

המתכון לסדרת המשקאות הקלים של טריפ פלוס נעשה על ידי טכנולוג מזון בעל שם מברזיל, תוך שימוש בפירות טרופיים ואקזוטיים מקומיים היוצרים יחדיו שילוב מטריף! סדרת המשקאות וששת הטעמים החדשים בסדרה זכו לציונים גבוהים במבחני טעימה רבים ונבחרו מתוך שורה של מתכונים שהוכנו, וייצור המשקאות בפועל בוצע רק לאחר ביצוע סדרת בדיקות טיב ואיכות קפדניים.

בכשרות בד"ץ העדה החרדית

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.