שומרים על הקדושה בבין הזמנים

ר' אריאל בן שלום מנכ"ל ארגון 'טהרת הבית':" במשך חודשים שלמים עמלו למיפוי ואיתור כל מקוואות טהרה באזורי הנופש"

אלפי משפחות ובחורי הישיבות צפויים לצאת בקרוב לחופשת בין הזמנים על מנת להתרענן ולאגור כוחות מחודשים לקראת השנה החדשה. משפחות רבות מקפידות טרם סגירת הזמנת חופשה במלון או בצימר- לבדוק שישנו בית כנסת עם מנייני תפילה וספר תורה בסביבה בה הם מתכוונים לשהות. כמו כן, לבדוק על מיקום מקווה טהרה בקרבת האזור. אך עד כה, נדרשו הנופשים לבצע עבודת נמלים באיתור מקוואות טהרה, בשל כך שהמידע המלא בתחום לא קובץ עד כה למקומות בהם יש לציבור החרדי נגישות, ובמקרים רבים בשל כך אנשים נמנעו לנסוע לחופשה.

לאור כך, עמלו בארגון 'טהרת הבית' במשך חודשים שלמים למיפוי ואיתור כל מקוואות טהרה באזורי הנופש, ומעתה יופעל מוקד טהרה אשר יעניק לציבור את כל המידע על מקוואות טהרה בכל אזורי הארץ, ויאפשר לציבור לשמור על זכות הקדושה, בכל מקום ובכל עת. מספר המוקד- 1800-404-144. כמו כן, העלון המהודר עם רשימת כל המקוואות יחולק במקוואות רבים בגליל וברמת הגולן. במקביל, ניתן להתקשר למוקד ולקבל את העלון בדואר.

ר' אריאל בן שלום, מנכ"ל ארגון 'טהרת הבית':" אנחנו יכולים לברך על המוגמר לאחר עבודה רבה ומאומצת. הצלחנו לקבץ את כל המידע למוקד אחד אשר ייתן מענה מידי לכל החפצים באיתור מקווה טהרה". יצוין, כי ארגון "טהרת הבית" לקח על עצמו בשנים האחרונות את המשימה הקדושה לייסד ולשפץ מקוואות טהרה בכל יישוב ויישוב בארץ ישראל, במטרה נשגבה להרבות טהרה בישראל ולשמור על טהרת העם היהודי מדור לדור. לדאבון לב, מקוואות רבים סגורים ומוזנחים מחוסר תקצוב נאות של הרשויות. כמו כן, מצבם של מקוואות רבים מוזנח וחמור מאוד, מה שמרחיק את אחינו הרחוקים מלהגיע למקוואות הטהרה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.