עַל הַר-צִיּוֹן שֶׁשָּׁמֵם:תיעוד מייסר ממקום המקדש(וידאו)

דגלי חמאס לצד דגלי דאע"ש, התפרעויות אלימות, הצקות למבקרים יהודים ועלילות דם במסגדים. הר הבית ה'תשע"ה – תמונת מצב. צפו

כך נראה חורבן, כך נראית גלות: בשנים האחרונות נחשף הציבור לעוד ועוד חומרים תיעודיים קשים על הנעשה בהר הבית מידי יום. דגלי חמאס ודגלי דאע"ש הם מחזה נפוץ בהר, כשאליהם מצטרפים הדרשות האנטישמיות והמסיתות של האימאמים במסגדים.

בנוסף, נראים הערבים בהר כשהם משתמשים בו לחוויות ובילויים, לרבות משחקי כדורגל.

המהומות האלימות וההתפרעויות הפכו לענין כמעט יומיומי, כאשר גם המבקרים היהודיים נאלצים לספוג אלימות והשפלות בעת עלייתם למקום. כמו כן, מידי יום נוהגים אנשי ה'וואקף' להעלים ממצאים ארכיאולוגיים וכל זכר לנוכחות היהודית שהיתה במקום – הכל בחסות עבודות "תחזוקה" למסגדים.

בתקופה האחרונה נמתחת ביקורת עזה על אזלת היד שמפגינה המשטרה נוכח התופעות האמורות, אולם לכל ברור כי "השליטה הישראלית בהר הבית" היא פיקציה בלבד, וכי מי ששולטים שם בפועל אלו ארגונים מוסלמים קיצוניים והוואקף.

על הר ציון ששמם שועלים הילכו בו – תיעוד מקיף מהשטח. צפו

(באדיבות רשת)

 IMG_1986 IMG_1989 IMG_1997 IMG_2004 בובות ערביות בהר הבית בלון ערבי בלונים בן 11 שנעצר ובא להר הבית דגל אשף בהר הבית דגל ערבי על פרצופים ערביים בהר הבית ו תמוז תשעג ילדים ערבים בהר היבת סדנת משחק ערבי ישן בהר הבית

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כל מי שמונע עליית יהודים להר הבית גם אם בשם ההלכה (שברור שהינה בעיקר השקפה ולא הלכה) הינו אחראי להמשך חרפת השועלים שמהלכים במקום המקדש, יכולים להתפלל עד מחר "ותחזינה עינינו בשובך לציון" כציפצוף הזרזיר, אם לא יראו את הכמיהה במעשים לא יזוז כלום למעלה חלילה,
    המצב בהר הבית הוא כמטוטלת, ככל שיעלו יהודים לשם הנוכחות הערבית תקטן וגם החוק ישתנה לגבי תפילה וכדו'

    אשר |
    הגב