שופר, ס"ת ואש: האימון של הנח"ל החרדי(גלריה)

בסופ"ש האחרון השלימו מאות לוחמים חרדיים מגדוד 'נצח יהודה' של הנח"ל החרדי תרגיל גדודי בבסיס 'צאלים' שבדרום. צפו

בסוף השבוע האחרון השלימו בהצלחה מאות לוחמים חרדיים מגדוד "נצח יהודה" של הנח"ל החרדי תרגיל גדודי בבסיס "צאלים" שבדרום. במהלך התרגיל, שארך שלושה ימים, תרגלו לוחמה בשטח בנוי בתוואי של עזה. במהלך התרגיל שולבו תפילות, סליחות, ותקיעה בשופר, המהווים חלק בלתי נפרד משגרתם של החיילים החרדים.

התרגיל התקיים בבסיס צאלים בתוך אזורי אש מיוחדים אשר בהם מתקנים המדמים שטח בנוי, כאשר בכל משימה כבש הגדוד כולו יעד אחר. במסגרת התרג"ד, תורגלו סגנונות שונים של לחימה, במתאר של הלוחמה בעזה ובדגש על לוחמה בשטח בנוי. יצויין כי הגדוד הלוחם סיים לאחרונה תעסוקה מבצעית בגזרת בנימין צפונית לירושלים. הגדוד מבצע שני תרגילים גדודיים בשנה, כאשר התרג"ד הקודם התבצע במהלך החורף בבקעת הירדן. יצוין עוד כי הגדוד לא תרגל בבסיס צאלים בשנים האחרונות.

בתום התרגיל הודה המג"ד סא"ל אורי לוי לחיילים, לקצינים ולנגדים ומסר כי הוא גאה בהם, והמח"ט אף הוא ציין כי למרות שהתרג"ד היה קשה ואינטנסיבי, החיילים עמדו בו בצורה מכובדת מאוד. הרב ירון דוד, מרבני עמותת הנח"ל החרדי ואשר מלווה את החיילים במהלך שירותם, מסר כי "ימי הסליחות וחודש אלול העצימו את המוטיבציה של החיילים החרדים, הנכונים להגן על עם ישראל בכל גזרה בה יוצבו, ובכל שיטת לוחמה". צפו בגלריה מהאימון. צילומים: עמותת הנח"ל החרדי

2 (1)

3

4

5 (1)

6 (1)

9

12

13

15

7

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חייל לשעבר, מתודה ואומר לכם זה הרס וחורבן ושמד, הצבא מלא חרדים שמתעסקים עם בנות כל הזמן, ממש יום יום וכו’, ואני מדבר על חברה שאפ’ היו אברכים עד לא מזמן. עדיף לא להיות בצבא השמד, ***הזנות שם בלי בושה אפילו ברבים!!!! מתחרט בכל לבי שהתגיסתי לצבא השמד והניאוף, כדרך אלו שעושים פשרות אם הצבא, מאלו המשומדים-הרודפים-והפוגמים-בברית עם ד’ ית’ שמו…

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. "חיילים" הם לא "חרדים" או זה או זה.,,,, אין שום הבנה של שום יהודי ששומר את התורה הקדושה המושג של נח"ל חרדי, פשוט טעות, אין דבר כזה בעולם, מה שכן ידוע שיש "נחל השמד והניאוף" וכולם יודעים ששום גדול בישראל לא הסכים לנחל החרידי, ואלו המזרחיסטים והריפורמים שהסכימו "לנחל-השמד" הם לא "גדולי ישראל" הם גדולי השמד של דורינו. עמליקים, ערב-רב, מסיונרים, רשעי ישראל.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב