"שחר של יום חדש": הפוליטיקאים מברכים על הפסד אבוטבול

מהודעה נרגשת של נפתלי בנט, שבפעם שעבר התנער מעליזה בלוך, ועד ל"הצדעה" של גדעון סער: הפוליטיקאים החילונים והד"לים בירכו הבוקר את עליזה בלוך על ניצחונה בבית שמש על משה אבוטבול החרדי

גדעון סער: ‏"אני מצדיע לעליזה בלוך – אשת החינוך והאמונה שעשתה את הבלתי ייאמן. כל מי שהיה בבית שמש ביום הבחירות ראה אנרגיות נדירות בפעולה.כל הכבוד לאנשי הליכוד בראשות שלום אדרי שנאבקו כתף אל כתף עם עליזה כדי להביא לבית שמש את השינוי הזה. הלוואי שיהיו עוד עליזות בפוליטיקה המקומית והארצית שלנו

שרת המשפטים איילת שקד בדף הפייסבוק: ברכות חמות לעליזה בלוך ולעיר בית שמש. עליזה אישה ערכית עם נחישות אדירה, אומץ ויכולות ניהול ולימוד. זהו שחר של יום חדש עבור העיר".

שר החינוך ויו״ר הבית היהודי, נפתלי בנט: ״בירכתי את עליזה בלוך על זכייתה ההיסטורית בבית שמש. זו היתה מערכה קריטית לעתידה של העיר. תושבי בית שמש בחרו בתקווה, באחדות ובעתיד.  סיכמנו להיפגש כבר בשבוע הבא על מנת לבנות תכנית להזנקת החינוך בעיר. משהו חדש מתחיל בבית שמש".

שרת התרבות מירי רגב: "אני שמחה וגאה לברך את ד"ר עליזה בלוך ראש העיר הנבחרת של בית שמש. ד"ר עליזה בלוך, ילידת כור מחצבתי, העיר קריית גת ואשת חינוך מובילה, סחפה את העיר בית שמש והובילה לשחר חדש .

"עליזה היקרה, אני גאה בך וסומכת עליך, שתדעי בתבונתך ללכד את השורות בבית שמש ולהצעיד אותה לאופקים חדשים. כמי שחקרה את התפתחותו של החינוך העל יסודי בעיירות הפיתוח, אני בטוחה, שתודעתך החברתית ורגישותך למי שהוחלשו בחברה שלנו, תוביל אותך להגשמת החזון המשותף לשתינו.

"עליזה, יש לך ידידה טובה במשרד התרבות והספורט. יחד נמשיך  למנף את התרבות ואת הספורט בעירך לרווחת תושביה של העיר בית שמש".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. האשמים הם כמובן מי שתמך בו מהחרדים

    ומי לא אם מי שבכל הארץ עשה בדיוק אפוך ממה ששס עשתה.. כל מקום ששס אמרה א יחד אמרה ב וגם בבית שמש שס תמכה במשה ואם הפוך ובבקשה זה התוצאה

    ספרדי |
    הגב