שטבון במתקפה נגד מפלגתו לשעבר: "אבדן עשתונות ערכי"

ח"כ יוני שטבון שפרש מ'הבית היהודי' לטובת מפלגתו של אלי ישי, במתקפה חזיתית נגד מפלגת הבית היהודי' בעקבות סרטוני התעמולה של המפלגה המכילים תכנים מבישים: "אבדן עשתונות ערכי".

ראש מטה ההסברה של מפלגת יחד העם איתנו, ח"כ יוני שטבון, התייחס הערב לסרטוני ההסברה שהוציאה הבית היהודי בשבועות האחרונים כחלק מקפיין הבחירות שלה: "הוכחה נוספת לצורך האמיתי במפלגה דתית חזקה בכנסת הבאה, מפלגה שלא תתבייש בעולם הערכים היהודיים שלנו. שלא תתנצל על שאנחנו דתיים".

בשבועות האחרונים, הוציאה מחלקת ההסברה של הבית היהודי שני סרטונים תעמולה עם תכנים מאוד בוטים. ראש מטה ההסברה של מפלגת יחד העם איתנו, ח"כ יוני שטבון, מתח הערב (שלישי) ביקורת על הסרטונים וקרא לציונות הדתית להצביע למפלגה הדתית יחד העם איתנו.

"ביומיים האחרונים ציפיתי לקול מחאה של מנהיגים בציונות הדתית כנגד הסרטונים שתכניהם הבוטים עומדים בניגוד גמור לעולם הערכים שלנו. ברור, שלא הרב קוק ולא הרב סולובייצ'יק היו נותנים הכשר לחומרים האלה. זהו אבדן עשתונות ערכי. הסרטונים הבוטים רק מחזקים את העובדה שיש צורך אמיתי בקיומה של מפלגה דתית חזקה בכנסת הבאה. מפלגה שלא תתבייש בעולם הערכים היהודיים שלנו". אמר שטבון.

שטבון הוסיף: "אני קורא לציונות הדתית, שלא מתביישת בערכים שלה, להצביע למפלגה דתית. מפלגה שתדע לאחד דתיים לאומיים, חרדים ומסורתיים שאוהבים את התורה ולא מתנצלים על כך".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.