שטבון חושש: "יכול להיות שנרקמת ברית בין 'הבית היהודי' ללפיד"(הקלטה)

בראיון ל'קול ברמה' הדף ח"כ יוני שטבון את טענת בנט לפיה הוא הצביע בעד חוק הגיוס: "זה שקר גס. הצבעתי נגד הסנקציות הפליליות ועברתי מסע לחצים מצד כל בכירי המפלגה". האזינו לראיון המלא

[alooma ref="c15181c1445cfc7372ac9f36862b0cac.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]

שטבון VS בנט: הח"כ שפרש מ'הבית היהודי' וחבר למפלגת 'יחד' בראשות אלי ישי, עונה להאשמות שהשמיע נגדו יו"ר מפלגתו לשעבר, השר נפתלי בנט. כזכור, אמש טען השר בנט בראיון ל'קול חי' כי בישיבת הסיעה בכנסת הצביע שטבון בעד חוק הגיוס.

הבוקר התראיין שטבון לתכנית 'שמונה עד עשר' ברדיו 'קול ברמה' והגיב לטענות: "זה שקר גס. זו אסטרטגיה מאד מוכרת לצערי של נפתלי, ברגע שהוא בלחץ, ברגע שהוא מבין שהמפלגה שלו לא במקום שהוא רוצה, רואה מפלגה שמתחזקת לידו, שמדברת על מסרים הרבה יותר גדולים הוא מתחיל להילחץ ומתחיל לתקוף במקומות החלשים. ברגע שמפלגת יחד תהיה מפלגה חזקה, היא זו שתמנע את הברית בין נפתלי בנט ללפיד".

שטבון הוסיף: "יכול להיות שנרקמת פה ברית בין הבית היהודי ללפיד וככל שאנחנו נהיה יותר חזקים ויותר משמעותיים לקואליציה הקרובה, אנחנו נמנע את אותה ברית שפילגה את הציבור החרדי והדתי לאומי. זה משפט שהוא אמר אתמול, כדי לתקוף אותי, מי שאהוב על הציבור החרדי לא בגלל דיבורים, בגלל מעשים, כדי להיות מפלג, לפלג בין הציבור החרדי לדתי לאומי. אני לא מתכוון, ממש לא, לתת למשחק הזה להמשיך".

"אנחנו יודעים טוב מאד שהחיבור של מפלגת יחד והציבור הדתי לאומי זה חיבור מצליח. מה שנאמר זה שקר גס, עם סימן קריאה. יותר מכך, אני גם עמדתי, הוכחתי, מה שנקרא 'תוכי כברי', עמדתי מול הכנסת, דיברתי, גם אחרי שכל הלחצים בנאום, בין הנאומים, תחשוב כמה שלבים היו שיכולתי לחזור בי ולהתקפל ולהגיד 'מה פתאום, אני בכלל בעד'. הרי אחרי שנאמתי, היו 24 שעות שכל המערכת הפוליטית וודאי המערכת המפלגתית, לחצה עלי, בוא תשנה את עמדתך, בוא תימנע לפחות, ואני עמדתי פעם שלישית אחרי זה גם בהצבעה, אחרי הנאום בכנסת והצבעתי נגד… אף אחד לא ימשיך לפלג עוד פעם את הציבור החרדי לדתי לאומי, מה שנפתלי בנט מנסה לעשות אתמול בראיונות השונים זה שוב לייצר את החייץ הלא טוב בין הציבור החרדי לדתי לאומי. אני לא מתכוון שזה יקרה ולא מפלגת "יחד" מתכוונת שיקרה", סיים שטבון. האזינו לראיון המלא באדיבות 'קול ברמה'.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אין אמונה במזרוחניקים הבוגדים
    שונאי חרדים וספרדים

    דודי |
    הגב