שטבון מתעקש: "שבן ארי יתחייב שלא יעלה להר הבית"

המגעים בין ישי לעוצמה לישראל בעיצומם, סלע המחלוקת: התעקשותו של יוני שטבון על נושא הר הבית

המגעים בין חברי "עוצמה לישראל"  לבין אלי ישי ויוני שטבון בעיצומם, למרות הסקרים הלא מחמיאים -שמצביעים על כך שישי לא עובר אחוז החסימה  בלי בן ארי, לעת עתה אין שום התקדמות במגעים.

אלי ישי עצמו היה רוצה לסגור את הפינה ולחתום כבר הערב עם אנשי "עוצמה לישראל", גם ישי מבין כי בלי בן ארי לא יהיה פשוט לעבור את אחוז החסימה ולפיכך הוא החליט על קיום המגעים שיביאו לצירוף עוצמה לישראל לרשימתו.

אלא שמספר 2 ברשימתו חבר הכנסת יוני שטבון, תוקע מקלות בגללי המשא ומתן. גורמים המעורים במשא ומתן סיפרו כי שטבון חושש מזליגת המצביעים המתונים של העם איתנו בשל החיבור עם המפלגה הקיצונית.

בנוסף, העיתונאי מני גירא צייץ בטוויטר כי "נקודת המחלוקת בן ארי-אלי ישי. דרישת שטבון להתחייבות מצד בן ארי שלא לעלות להר הבית".

להערכת פרשנים, יהיה ניתן להגיע לפשרה על נושא הר הבית, ובמידה וישי יטיל את כל כובד משקלו על שטבון האחרון יכנע ויסכים לפשרה שתהיה מקובלת על כל הצדדים.

כזכור, בצהרים פורסם  סקר של ערוץ הכנסת שמעלה ממצאים נוספים אשר משנים את כל התמונה הפוליטית, במידה ואלי ישי ירוץ עם בן ארי הוא מקבל 5 מנדטים, ש"ס יורדת במנדט ומקבלת 6, הליכוד יורד במנדט ומקבל 22 מנדטים.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תגידו לא שמתם לב שבן ארי ואלדד עובדים עם החונטה. צריך להיות טיפש כדי לא להבחין בזה. הם רוצים להצטרף פלגה שלכם בגלל שהחונטה לא מכירה אותכם מספיק וצריך לעמוד לכם הראש ולבחון אם אתם בעד או נגד החונטה.

  007 |
  הגב
 2. בושה לאלי ישי שמכנה עצמו חרדי ולא מיעקש על הר הבית.

  מימי |
  הגב
 3. זה לא נכון! שטבון לא מתעקש על זה!
  הם מעוניינים להיכנס כבלוק טכני, מה שאומר שאין הם צריכים להתאחד מבחינת הדעות והמצע הפוליטי של כל מפלגה.

  יצחקוב |
  הגב