שטבון על דברי הרב יוסף: "לעולם לא אפגע ברבנים"

שטבון מגיב למתקפת ש"ס נגד 'יחד': בנאום חריף תקף הרב דוד יוסף את ח"כ שטבון והשווה אותו לחזיר המתואר במדרש ש"פושט טלפיו ואומר 'כשר אני'. שטבון הגיב: "לעולם לא אפגע ברבנים".

מתקפת ש"ס נגד 'יחד' נמשכת במלא העוצמה: בנאום חריף תקף הרב דוד יוסף את ח"כ שטבון והשווה אותו לחזיר המתואר במדרש ש"פושט טלפיו ואומר 'כשר אני'".

"אל תאמינו לאף אחד", אמר הרב יוסף בכנס בחירות בבית שמש, "נראה לכם שמרן נתן למישהו רשות ללכת עם כהנא? ח"כ שטבון בנושא ההקצבות היה חלק מהמזרחי הוא היה לוחם בעולם הישיבות. הוא פושט את טלפיו ואומר כשר אני".

בהמשך תקף את שטבון שנתן לטענתו יד להרס התורה בקדנציה הקודמת. "ביטול הקצבאות והבטחת הכנסה הכל נעשה על ידי אלה שהם התחברו אליהם ראש המתפלגים ניהל משא ומתן עם אריאל שהוא ראש הלוחמים נגדנו, רק לאחר מכן אריאל זרק אותו".

בראיון לדוד בן בסט בתכנית הנבחרים, נדרש היום שטבון לדברי הרב דוד יוסף אמר שטבון לבן בסט: "לא אומר דבר, אני לא אפגע ברבנים".

בן בסט השתומם, "מה זאת אומרת?", שאל, "הוא קורא לך חזיר ולך אין מה להגיד?". שטבון השיב: "אומר זאת בצורה ברורה: אני לעולם לא אפגע ברבנים. זה לא רק אני, כך תנועת יחד כולה. אנחנו מכבדים תלמידי חכמים, לעולם לא נפגע בהם".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אהבתי את הגישה למרות שאני ל אמבינה איזה רב אומר דבר כזה
  והייתי מצביעה יחד עם לא היינו משתמשים במוסדות של ג'.

  אני |
  הגב
 2. כל הכבוד לאנשי יחד מקדשים שם שמים ! במקום להתקיף שותקים

  נחמן |
  הגב